۱۳۹۸-۰۲-۳۱
در قالب پویش مردمی،

40 هزار پرس افطاری توسط خادمیاران رضوی میان محرومان قزوینی توزیع می‌شود

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین گفت: در قالب پویش مردمی خادمیاران رضوی، 40 هزار افطاری میان نیازمندان استان قزوین در حال توزیع است.
به گزارش آستان نیوز، علی نبیئی مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان، خادمیاران رضوی با راه اندازی پویش خودجوش و مردمی اقدام به جمع آوری اقلام ضروری جهت تهیه افطار نیازمندان استان کرده‌اند.
وی افزود: به همین مناسبت از شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) تا لیالی قدر حدود 25 هزار بسته غذایی میان نیازمندان استان در حال توزیع است.
نبیئی ادامه داد: اقلام خشک مورد نیاز برای این کار خیر از روز گذشته با همکاری کمیته امداد، خیران و کانون‌های خادمیاری محله‌ها در سطح استان توزیع و کار طبخ و توزیع غذای گرم نیز از مسجد امام موسی بن جعفر صادق(ع) شهر قزوین آغاز شده است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین گفت: حدود 2 میلیارد و 200 میلیون ریال برای این کار خیر هزینه شده است و البته کمک های مردمی نیز در این زمینه ادامه دارد.
این مسئول گفت: با توجه به افزایش کمک های مردمی پیش بینی می کنیم که بتوانیم تا 40 هزار پرس غذای گرم را در این مدت میان مردم محروم استان توزیع کنیم.
نبیئی با تشکر از کمک های مردمی، اضافه کرد: امیدواریم در مناسبت های مختلف غذای گرم را به دست محرومان رسانده و اندکی از آلام آن‌ها را کاهش دهیم.
شایان ذکر است استان قزوین با جمعیتی بیش از 5 هزار خادمیار رضوی، در زمینه‌های محرومیت زدایی و ترویج فرهنگ رضوی نقش مهمی در جریان خدمت کریمانه ذیل پرچم امام رئوف(ع) به هموطنانمان ایفا می‌کند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود