۱۳۹۸-۰۲-۰۵

خادمیاران رضوی استان کرمانشاه تا دو ماه آینده در کنار سیل زدگان لرستانی باقی می‌مانند

مسئول فرهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه از جذب بیش از 3 هزار خادمیار رضوی در این استان خبر داد.
سلمان یاوری در حاشیه نشست مسئولان فرهنگی دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز به مجموعه اقدامات دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه اشاره و اظهار کرد: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در این استان از ابتدای آغاز فعالیت تا کنون، بیش‌ از 3 هزار نفر خادمیار رضوی از سطح استان جذب کرده است.
وی ظرفیت خادمیاران رضوی را که منشأ برکات از سوی حضرت رضا(ع) است را بسیار عظیم دانست و بیان کرد: خادمیاران رضوی استان کرمانشاه تا کنون فعالیت‌های ارزنده‌ای در حوزه‌های محرومیت زدایی، وقف و نذر، خدمات عمومی و فرهنگی انجام داده‌اند.
مسئول فرهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه از راه‌اندازی 15 کانون فرهنگی فعال توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در این استان خبرداد و گفت: خادمیاران رضوی در قالب این 15 کانون تخصصی خدمات مختلف درمانی، مذهبی، فرهنگی، تبلیغی و ... به محرومان و دلدادگان حضرت رضا(ع) ارائه می‌کنند.
یاوری به یکی از اقدامات ویژه دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: در اوایل سال 98 به دلیل شدت بارندگی نزولات آسمانی شاهد رخداد کم‌نظیر سیل در استان‌های گلستان، مازندران، خوزستان و لرستان بودیم که با دستور تولیت آستان قدس رضوی از اوایل این اتفاق عظیم برای کمک‌رسانی به مردم، خادمیاران رضوی در مناطق سیل‌زده حضور پیدا کردند.
وی اضافه کرد: خادمیاران رضوی استان کرمانشاه در قالب 5 گروه جهادی به مناطق سیل‌زده استان لرستان اعزام شدند و علاوه‌بر آن سه آشپزخانه مرکزی و سیار در شهر فیروزآباد، نورآباد و پلدختر استان لرستان توسط نمایندگی این استان راه‌اندازی شد و تا کنون بیش از 9 هزار وعده غذایی بین مردم توزیع شده است.
مسئول فرهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه ادامه داد: پویش مردمی«کنارتم همسایه» با هدف جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردمی توسط خادمیاران استان کرمانشاه راه‌اندازی و از این طریق سه محموله از اقلام ضروری زندگی جمع آوری و برای مردم مناطق سیل‌زده استان لرستان ارسال شد.
یاوری خاطرنشان کرد: خادمیاران این نمایندگی در حال حاضر هنوز در مناطق سیل‌زده استان لرستان مشغول به خدمت‌رسانی هستند و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به مدت 3 ماه برای ارائه خدمات فرهنگی، پزشکی، درمانی و ... در کنار مردم سیل‌زده استان لرستان خواهیم ماند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود