توجه ویژه شبکه قزوین به جشن‌های خادمیاران رضوی در «دهه کرامت»

۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۲۱:۱۹
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: صداوسیمای مرکز قزوین در برنامه های خود نگاه ویژه ای به جشن‌های خادمان رضوی در «دهه کرامت» خواهد داشت.
به گزارش آستان نیوز، مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: این مرکز در حوزه سیما برنامه هایی چون «صبح و زندگی» و «شب چراغ» را به عنوان یکی از ارکان مهم برنامه های تلویزیونی صداوسیمای مرکز قزوین با موضوع دهه کرامت را در دستور کار قرار خواهد داد.
وی افزود: برنامه های «سروش آسمانی»، «تا آسمان» و «پسته خندان» هم در این ایام با تهیه گزارش از فعالیت‌های خادمیاران و حضور خدام امام رضا(ع) در قزوین، انعکاس جشن ها و مراسم های سطح شهر و پخش سخنرانی های مذهبی به موضوعات این دهه خواهند پرداخت.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: رادیو قزوین در دهه کرامت در برنامه «مستقیم آینده» با موضوع لزوم آشنایی و بهره مندی از زندگی حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) در دوران نوجوانی را تبیین می کند و در برنامه «زندگی سلام» نیز علاوه بر اطلاع رسانی از برنامه ها و مراسم های دهه کرامت در استان، احادیثی از حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) در برنامه قرائت می شود.
وی ادامه داد: همچنین توسط این مرکز رسانه‌ای گزارش هایی با موضوع سفرهای زیارتی مردم به شهرهای قم و مشهد روی آنتن می‌رود.
سعید انبارلویی تصریح کرد: برنامه های رادیویی «کلبه مهر»، «در مسیر زندگی»، «تیک تاک»، «گلدونه ها»، «دیماج» و «روشنا» هم در ایام دهه کرامت رویکردی معطوف به این مناسبت دارد.
انبارلویی در خاتمه بیان کرد: حوزه خبر هم در قزوین و شهرستان ها با همکاری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی پوشش خبری و اطلاع رسانی برنامه ها و جشن های دهه کرامت را بر عهده خواهد داشت.
شایان ذکر است بیش از 3000 خادمیار قزوینی آماده میزبانی کریمانه از مردم استان در طرح بزرگ فرهنگی - خدماتی «رواق رضوی» هستند.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود