ارائه 48 هزار خدمت کریمانه توسط خادمیاران رضوی به خانواده‌های محروم مازندرانی

۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۵:۱۰
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران از ارائه 48 هزار خدمت کریمانه توسط خادمیاران رضوی به خانواده‌های محروم مازندرانی خبر داد و گفت: هشت واحد مسکونی ویژه محرومین سیل زده نیز با مشارکت خادمیاران رضوی در دهه کرامت کلنگ زنی می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، محمد اسماعیل امامزاده با بیان اینکه در سه سال فعالیت نمایندگی آستان قدس در مازندران به 48 هزار خانوار محروم مازندرانی خدمات حمایتی ارائه شد، گفت: توزیع سبد کالا بین 19هزار و 100خانوار، اهدای کمک نقدی به چهار هزار و 378 خانواده، اهدای جهیزیه به 315 نوعروس، تامین داروی 930بیمار نیازمند، بهسازی و نوسازی مسکن 135خانواده، اعزام 10هزار زائر اولی به مشهدالرضا(ع)، 4 و اعزام 21 گروه جهادی به مناطق سیل زده و محروم و... از جمله این خدمات ارائه شده توسط خادمیاران دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی بوده است.
وی با بیان اینکه از سال 97 تاکنون 34 رأس گوسفند عقیقه شده بین محرومین توزیع شد، یادآور شد: تاکنون 13 دوره آموزشی ویژه 12هزار و 460 خادمیار رضوی استان برگزار شد.
مدیر نمایندگی آستان قدس با بیان اینکه کشیک حرم برای 7هزار و 80خادمیار افتخاری استان محقق شده است.

احداث 8 واحد مسکونی برای سیل زدگان
وی از اعزام کاروان اصحاب رسانه استان که تحت عنوان خادمیار رسانه رضوی با دفتر آستان قدس فعالیت دارند به مشهد مقدس خبر داد و بیان کرد: خادمیاران افتخاری آستان قدس از مازندران در بحث امداد رسانی به سیلزدگان مازندران، گلستان، لرستان و خوزستان به موقع حضور پیدا کردند و خدمات امداد رسانی در بعضی از مناطق سیل زده نظیر سیمرغ همچنان ادامه دارد.
امامزاده با اشاره به اینکه هزار و 100خادمیار افتخاری از مازندران به سیلزدگان امداد رسانی کردند، یادآورشد: همزمان با دهه کرامت کلنگ 8 واحد مسکونی متعهد شده از سوی دفتر نمایندگی آستان قدس مازندران در مناطق سیل زده به زمین زده می شود.
وی با بیان اینکه 300 میلیون تومان به همت خادمیاران برای احداث این 8 واحد مسکونی محرومین جمع آوری شده است، ادامه داد: این خانه ها ظرف 90 روز احداث و تحویل مالکین می شود.
امامزاده با بیان اینکه مازندران در بخش نذورات آستان قدس رتبه نخست را داراست، برلزوم ترویج و تبیین وقف با نیت امام رضا(ع) در این استان تاکید کرد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود