مسئول فرهنگی نمایندگی آستان قدس در قزوین اعلام کرد:

اجرای طرح «رواق رضوی» با حضور ۴ هزار خادمیار امام رضا(ع) در قزوین

۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۶:۴۸
مسئول فرهنگی نمایندگی آستان قدس در قزوین گفت: طرح «رواق رضوی» با حضور ۴ هزار خادمیار امام رضا(ع) در استان قزوین فعالیت خود را آغاز کرده است.
به گزارش آستانت نیوز، مسئول فرهنگی نمایندگی آستان قدس در قزوین گفت: برنامه رواق رضوی در استان قزوین با جذب ۴هزار خادمیار از ۱۵ تیرماه فعالیت خود را در قالب پاتوق کتاب و فعالیت های فرهنگی و هنری در میدان آزادی قزوین آغاز کرده است.
علیرضا میرسلامی درباره‌ی برنامه‌ی رواق رضوی اظهار کرد: جریان مردمی «زیر سایه‌ خورشید» به عنوان یکی از فعالیت‌های مردمی آستان قدس رضوی هرساله برنامه‌‎های متنوعی در دهه‌ کرامت ارائه می‌دهد که امسال نسبت به سال‌های گذشته با رویکرد کیفیت بخشی در امر تبلیغ معارف رضوی فعالیت می‌کند.
وی افزود: طبق برنامه‌ی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی 25 کانون موضوعی در استان‌های سراسر کشور در جهت خدمت، وقف‌ و نذر، شعر و ادب، رسانه و خبر، تبلیغات، هنر، امور مشاور خانواده و بانوان، دیدار با خانواده‌ی شهدا، زندانیان و بیماران از سال 95 فعالیت خود را آغاز کرد.
مسئول فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین اذعان کرد: امسال در نشست با مسئولین سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی و مسئولین فرهنگی استان‌های سراسر کشور در راستای کیفی‌سازی کارکردها، طرح "رواق رضوی" برای عنوان برنامه‌ها انتخاب شد.
وی ادامه داد: برنامه‌ی "رواق رضوی" در استان قزوین با جذب 4هزار خادمیار از 15 تیرماه سال جاری فعالیت خود را در غرفه‌های پاتوق کتاب، خدمت‌رسانی در حوزه‌های مختلف، مهد کودک، تبلیغات، مشاور خانواده و امور بانوان و معرفت افزایی در میدان آزادی استان قزوین آغاز کرد.
این مسئول ابراز کرد: هدف از تشکیل "رواق رضوی" در دهه کرامت اجرای برنامه‌‎های متنوع و ایجاد شناخت و معرفت افزایی به مقام ائمه‌ی اطهار(ع) به ویژه امام رئوف(ع) است.
وی در پایان گفت: طرح مردمی زیرسایه‌ خورشید با همکاری نهادهایی چون شهرداری، بسیج رسانه، سپاه فرهنگی استان قزوین و دفاتر آستان قدس رضوی با شعار «خدمت کریمانه؛ مهربانی به رسم اهل بیت» در جهت ایجاد عطر معنوی و ترویج فرهنگ رضوی در استان قزوین گام برداشته است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود