مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان زنجان خبر داد؛

خدمت‌رسانی خادمیاران زنجانی در مناطق سیل زده گلستان و لرستان

۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۰۰:۳۱
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان زنجان از خدمت‌رسانی خادمیاران این استان در مناطق سیل‌زده گلستان و لرستان خبر داد.
امراله حسنی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز به اعزام گروه‌های جهادی به مناطق سیل‌زده اشاره کرد و گفت: به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان زنجان تاکنون 2 گروه جهادی خادمیاری برای کمک‌رسانی و خدمت به استان لرستان و یک گروه نیز به مناطق سیل‌زده گلستان اعزام شدند.
وی تصریح کرد: همچنین با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته یک گروه خادمیاری سلامت متشکل از 10 پرشک، پرستار برای ویزیت و درمان سیل زدگان، یک‌شنبه 25 فروردین ماه به پل‌دختر استان لرستان اعزام خواهند شد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان زنجان عنوان کرد: 80 خادمیار متخصص در زمینه‌های مختلف اعم از سیم‌کشی، تاسیسات، لوله کشی، عمران و... نیز آماده هستند تا ان‌شاء الله بعد از ثابت شدن وضعیت به مناطق سیل‌زده اعزام شوند.
حسنی با بیان اینکه دفتر نمایندگی از همان روزهای اولیه وقوع سیل در استان‌های کشور اقدام به راه‌اندازی ایستگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی کرد. افزود: یک کامیون از کمک‌های مردمی نظیر پتو، آب معدنی، نان، غذاهای کنسرو شده، اقلام بهداشتی و... در روزهای ابتدایی وقوع سیل به استان گلستان ارسال شد  و کمک‌های زیادی نیز به استان لرستان اعزام کردیم.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود