‍ ‍ محفل «شب ذکر رضوی» در شاهرود برگزار شد

۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۵
‍ ‍همزمان با دهه کرامت محفل «شب ذکر رضوی» به ابتکار خادمیاران رضوی در شاهرود استان سمنان برگزار شد.
به گزارش آستان نیوز، به همت کانون خادمیاری مداحان رضوی شهرستان شاهرود و به مناسبت دهه کرامت، «شب ذکر رضوی» شنبه شب در مسجد سجادیه برگزار شد.
در این مراسم که جمع زیادی از خواهران و برادران ذاکر و مداح اهلبیت(علیهم السلام) حضورداشتند تنی چند از شرکت کنندگان اشعاری در مدح حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) و امام رضا (علیه السلام) قرائت کردند.
احمدیان مسئول دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان شاهرود نیز در این مراسم طی سخنانی از عضویت دو هزار نفر از اقشار مختلف شهرستان به عنوان خادمیاران رضوی خبر داد.
وی از دست اندرکاران برگزاری نخستین شب ذکر رضوی قدردانی کرد و توجه بیشتر تمام نهادها، سازمان ها و دستگاه ها را به فعالیت های این چنینی را خواستار شد.
سید علی اصغر تقوی مسئول کانون مداحان و ایمان کریمی مسئول کانون شعرای آیینی آستان قدس رضوی استان سمنان نیز در این مراسم ضمن قرائت اشعاری به مناسبت دهه کرامت بر افزایش فعالیت های این دو کانون با هدف تقویت فرهنگ رضوی در جامعه تاکید کردند.
در پایان نیز به قید قرعه به 8 نفر از شرکت کنندگان در مراسم هدایایی از جمله سه جلد کلام الله مجید متبرک آستان قدس رضوی اهدا شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود