به ابتکار کانون خادمیاری خبر و رسانه؛

کاروان سفیران امام رضا(ع) با خبرنگاران قزوینی دیدار کردند

۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۵:۱۶
به مناسبت روز قم کاروان سفیران امام رضا(ع) همزمان با دهه کرامت با حضور در دفاتر خبرگزاری های استانی با خبرنگاران قزوینی دیدار کردند.
به گزارش آستان نیوز، کاروان سفیران امام رضا(ع) متشکل از خادمین حرم رضوی به همراه مسئول کانون خادمیاری خبر و رسانه آستان قدس در قزوین و جمعی از فعالین عرصه رسانه با حضور در دفاتر رسانه های خبری استان قزوین روز قلم را به صاحبان رسانه و خبرنگاران قزوینی تبریک گفتند.
در این دیدار یکی از خادمین آستان مقدس امام رضا(ع) بیان کرد: ما سلام امام رضا(ع) و توصیه و سفارشات ایشان مبنی بر رعایت تقوا، حدود الهی و صداقت را به همراه داریم.
وی افزود: نقش رسانه ها در دنیای امروز غیر قابل انکار است و رسانه انقلابی و اثر بخش در جمهوری اسلامی ایران به ابزار صداقت و عدالت مجهز است.
محمد کشاورز مسئول کانون خادمیاری خبر و رسانه آستان قدس در قزوین نیز در بخش دیگری از این جلسه بیان کرد: رسانه های استان قزوین از برترین و حرفه ای ترین های این عرصه در کشور هستند که خوشحالیم امروز به مناسبت روز قلم توانستیم در دفاتر خبرگزاری های استان حضور داشته باشیم.
وی افزود: رسانه در دنیای امروز از مهم ترین ابزارهای فرهنگی است که در مسیر تحقق عدالت فرهنگی و مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن میتواند اثر گذاری زیادی داشته باشد از این رو امیدواریم صاحبان رسانه در استان قزوین بر دو اصل یاد شده تاکیدداشته باشند.
مسئول کانون خادمیاری خبر و رسانه آستان قدس در قزوین در بخش دیگری از سخنان خود به آیه ای از قرآن اشاره و بیان کرد: این که خداوند در قرآن به قلم قسم یاد کرده اند نشان از اهمیت این مسئله دارد و امیدواریم شما صاحبان قلم در استان قزوین بتوانیم با این ابزار قدرتمند در مسیر مبارزه حق علیه باطل قلم بزنید.
درپایان این دیدارها هدایای تبرکی آستان مقدس امام رضا(ع) به خبرنگاران استان قزوین اهدا شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود