۱۳۹۸-۰۲-۲۲

سفره‌‌های افطاری در حاشیه شهر تبریز توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی برپا می‌شود

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان شرقی از برپایی سفره‌های افطاری چهارشنبه‌های هر هفته در مناطق حاشیه شهر تبریز خبر داد.
محمدیوسف شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، گفت: همزمان با فرا رسیدن ماه با برکت رمضان، به همت خادمیاران رضوی در استان آذربایجان شرقی سفره‌های افطاری چهارشنبه‌های هر هفته در مناطق حاشیه شهر تبریز برپا می‌شود، که در این افطاری‌ها در طول ماه رمضان بیش از 4 هزار روزه‌دار اطعام خواهند شد.
وی با بیان اینکه توزیع سبدهای غذایی را در دستور کار داریم، افزود: در چند روز آینده سبدهای غذایی به منظور کمک به معیشت خانواده‌های محروم و روزه‌دار تهیه و بین نیازمندان شهرهای آذرشهر، میانه و تبریز توزیع خواهد شد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان شرقی افزود: همچنین در این ماه بابرکت تلاوت و تفسیر سوره «احزاب » هر روز بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در کانون‌های خادمیاری رضوی برگزار می‌شود.
شاکری به برگزاری محافل جزء خوانی کلام الله مجید، سخنرانی و ... در مساجد اشاره و خاطرنشان کرد: در این ماه بابرکت علاوه بر محافل جزء خوانی قرآن کریم که هر روز برگزار می‌شود، سه محفل قرآنی بزرگ نیز با حضور مرتلان و قاریان برتر کشوری در تبریز برگزار خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود