در آستانه دهه کرامت،

اعلام آمادگی صداوسیمای خراسان شمالی برای پوشش برنامه‌های خادمیاران رضوی در دهه کرامت

۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۲۳:۰۲
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی از اعلام آمادگی صداوسیمای خراسان شمالی برای پوشش برنامه‌های خادمیاران رضوی در دهه کرامت امسال خبر داد.
به گزارش آستان نیوز، محمد اکبرزاده و جمعی از خادمیاران رضوی با حضور در صدا و سیمای استان، ضمن دیدار با مدیرکل صداوسیمای این مرکز فعالیت‌های دهه کرامت خادمیاران آستان قدس را تشریح کردند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس در خراسان شمالی در این دیدار گفت: بر اساس تأکیدات مقام معظم رهبری در حکم تولیت آستان قدس نسبت به بهره مندی تمامی هموطنان از برکات حضور امام رضا(ع) در ایران اسلامی، در سالهای اخیر یک نگاه جدیدی نسبت به توسعه و گسترش خدمات‌ و برنامه های آستان قدس رضوی در کشور به وجود آمده و منجر به ایجاد و تقویت دفاتر استانی آستان قدس در سراسر کشور شده است.
اکبرزاده با بیان اینکه دفتر آستان قدس رضوی پایه و اساس آن استفاده از ظرفیت های مردمی است، رکن اصلی فعالیت دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استانها را ترویج فرهنگ و سیره رضوی با رویکرد زائر محوری و خدمت‌رسانی به محرومان معرفی کرد.
وی با ارائه گزارشی از عملکرد دفتر نمایندگی آستان قدس در استان گفت: کمک رسانی به نیازمندان و محرومان در قالب توزیع سبد کالای حمایتی، اعطای وام ازدواج، کمک به بیماران لاعلاج و .... راه اندازی سامانه خادمیاران برای جذب خادمین افتخاری، اعزام زیارت اولی ها به مشهد مقدس، حمایت از طرح‌های کارآفرینی و اشتغال بخشی از فعالیت‌های دفتر آستان قدس رضوی در استان می‌باشد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی نیز در این دیدار با بیان اینکه حضور هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت در میهن اسلامی مایه رحمت و برکت برای مردم ایران است، عنوان کرد: بارگاه ملکوتی این امام همام مأمن محبان اهل بیت (ع) بوده و شیعیان جهان از ملیت‌های مختلف را گرد هم می‌آورد.
قربانی جم که تازه به کسوت خادمیاری امام رضا(ع) در آمده است، افزود: امیدواریم همگی ما این افتخار خدمتگزاری به آستان مقدس حضرت امام رضا(ع) را داشته باشیم و رسانه استانی نیز آمادگی دارد همراهی و همکاری لازم را جهت پوشش فعالیتهای دفتر آستان قدس خراسان شمالی انجام دهد.
وی نشر اندیشه‌های نورانی امام رضا(ع)، توسعه فرهنگ رضوی و سبک زندگی اهل بیت (ع) و مستند سازی اقدامات صورت گرفته در استان را بسیار مهم عنوان کرد و اظهار داشت: صداوسیما می تواند با استفاده از ظرفیت‌های خود در این امر موثر باشد.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود