ویژه‌ برنامه‌های ایام ولادت کریم اهل بیت(ع) و لیالی قدر در اصفهان برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۶
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان گفت: ویژه‌ برنامه‌های ایام ولادت امام حسن مجتبی(ع) و لیالی قدر با مشارکت خادمیاران رضوی در شهرستان‌های مختلف این استان برگزار می‌شود.
سید رضا مرتضوی، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز گفت: همزمان با ایام ولادت امام حسن مجتبی(ع) و شب‌های قدر خادمیاران رضوی استان اصفهان ویژه برنامه‌های مختلف فرهنگی و خدماتی را برگزار می‌کنند.
وی افزود: مسابقه کتاب، جزء خوانی، ترتیل خوانی و تفسیر روزانه قرآن کریم توسط خادمیاران این دفتر نمایندگی و همچنین مسابقه دلنوشته با موضوع امام رضا(ع) و راه‌اندازی هشتک‌های امام رضایی در فضایی مجازی از جمله این برنامه‌های فرهنگی است.
مرتضوی از اجرای طرح اطعام 16هزار روزه دار اصفهانی همزمان با ایام ولادت کریم اهل بیت(ع) در هشت پایگاه ثابت و سیار(هر پایگاه هزار نفر اطعام) به مدت هشت شب خبر داد و گفت: در این طرح فرهنگی، خدماتی خادمیاران رضوی از روز قبل با حضور در منطقه هدف، ضمن برگزاری آیین پرچم گردانی و منقبت خوانی رضوی با توزیع دعوتنامه اهالی منطقه را به سفره اکرام رضوی دعوت می‌کنند.
وی با توصیف این محافل امام رضایی در مناطق هشتگانه شهرستان اصفهان گفت: نمای اصلی محفل الهام گرفته از ایوان طلای رضوی و با تعبیه سکوی قرآنی در جایگاه اصلی آیین جزءخوانی قبل از افطار توسط خادمیاران رضوی برگزار و همزمان با اذان مغرب و نماز جماعت از میهمانان رضوی پذیرایی خواهد شد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان همچنین از توزیع ارزاق میان نیازمندان 22 شهرستان استان اصفهان خبر داد و گفت: همزمان با شب‌های قدر نیز خادمیاران کانون‌های مبلغین و مداحی با اعزام به مناطق مختلف استان اصفهان ضمن حمل پرچم متبرک رضوی اقدام به اجرای ویژه برنامه‌های فرهنگی و معنوی در این شب نورانی خواهند کرد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود