۱۳۹۸-۰۱-۰۶
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان ایلام خبر داد،

استقبال گسترده مرزبانان ایلامی از طرح خادمیاری رضوی

مدیر دفتر آستان قدس رضوی در استان ایلام از استقبال مرزبانان ایلامی از طرح خادمیاری رضوی خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 4000 ایلامی خادم امام رضا(ع) شدند.
به گزارش آستان نیوز، مدیر دفتر آستان قدس رضوی در استان ایلام گفت: هدف از تأسیس دفاتر آستان قدس رضوی در استان ها بسط و گسترش خدمات متنوع فرهنگی و توجه به محرومان و نیازمندان جامعه است.
علی اصغر شریفی راد با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی آستان قدس رضوی از راه اندازی این دفاتر در استان ها، شناسایی و ثبت نام خادمیاران در سراسر کشور است، اظهار داشت: پس از شناسایی و ثبت نام از خادمیاران، زمینه آموزش آنان نیز در محورهای مختلف فراهم می شود.
وی با اشاره به اینکه از وجود خادمیاران بر اساس توان و تخصصی که دارند در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، محرومیت زدایی و ...، استفاده می شود، افزود: خوشبختانه با عنایت تولیت آستان قدس رضوی تلاش های ارزشمندی برای توسعه کارآفرینی، اشتغالزایی، محرومیت زدایی، رفع بیکاری، حمایت از نیازمندان و محرومان در دستور کار قرار گرفته است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان ایلام با بیان اینکه ترویج فرهنگ ناب رضوی، تسهیل در ازدواج جوانان و حمایت از مزدوجین نیازمند و حمایت از بیماران دردمند و بی بضاعت؛ جزء برنامه های آستان قدس رضوی است، یادآور شد: امیدواریم با حمایت و عنایت تولیت معظم آستان قدس رضوی، شاهد احداث شفاخانه امام رضا(ع) در این استان مرزی و دروازه عتبات عالیات(ایلام) باشیم.
علی اصغر شریفی راد تصریح کرد: تا کنون 4000 نفر از مردم مرزدار و ولایتمدار استان ایلام در سامانه آستان قدس رضوی به عنوان«خادمیار» ثبت نام کرده اند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود