شمیم عطر رضوی در حوزه علمیه خراسان جنوبی پیچید

۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۰۵:۲۱
کاروان خدام رضوی با حضور در حوزه علمیه خراسان‌جنوبی و نمایندگی آستان قدس رضوی در استان با طلاب، اساتید و خادمیاران دیدار کردند.
به گزارش آستان نیوز، کاروان خدام رضوی امروز صبح با حضور در حوزه علمیه خراسان‌جنوبی و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان با طلاب، اساتید و خادمیاران رضوی دیدار کردند.
 خدام حرم مطهر رضوی در بدو ورود به حوزه علمیه استان و نمایندگی آستان قدس رضوی با استقبال طلاب و روحانیون مواجه شدند و هر کدام به نوبت بر پرچم سبز گنبد حرم امام رضا(ع) بوسه زدند.
 حضور طلاب و روحانیون و مردم مومن با اشک شوق و شور و شعف نشان از عمق ارادت مردم به خاندان اهل بیت(ع) به ویژه امام رضا(ع) دارد.
 کاروان زیر سایه خورشید با حضور در حوزه علمیه استان شور و شعفی به حوزه داده و گویی با کبوتر دل‌هایشان به مشهدالرضا پرواز کرده و امروز نیز این مکان به گوشه‌ای از حرم حضرت عشق تبدیل شد و ندای رضا رضا دوستداران اهل البیت از شرق ایران به گوش می‌رسد و دل‌ها همه روانه رواق رضا(ع) شده است.
 دوستداران امام رئوف(ع) و طلاب و روحانیون با زمزمه صلوات خاصه به آن حضرت ارادت و اخلاص خود را به خاندان پاک و مطهر رسول(ص) بیان داشتند.
 همچنین در ادامه نیز کاروان خدام حرم مطهر رضوی همراه با طلاب و روحانیون استان به شهید گمنام در حوزه علمیه استان ادای احترام کردند.
 در پایان نیز بسته‌های متبرک حرم مطهر رضوی میان حاضران در حوزه علمیه استان اهدا شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود