اعزام 500 زائراولی از شهرستان اسفراین به مشهد مقدس

۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۶:۱۴
500 زائر نیازمند از شهرستان اسفراین به مشهد مقدس اعزام شدند.
به گزارش آستان نیوز، علیرضا حسین آبادی، رابط دفتر نمایندگی آستان قدس در اسفراین در دیدار مدیران کانون ها و شورای خادمیاری شهرستان اسفراین با امام جمعه این شهرستان که به مناسبت دهه کرامت برگزار شد، گزارشی از عملکرد کانون های خادمیاری اسفراین ارائه کرد و گفت: به همت دفتر آستان قدس، طی سال گذشته، 500 زائر محروم از شهرستان اسفراین برای زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) به مشهد مقدس اعزام شدند.
وی افزود: طی این مدت تعدادی جهیزیه نیز به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال به زوج های مستضعف شهرستان اسفراین از طرف دفتر آستان قدس اهدا شد.
حسین آبادی همچنین از  توزیع ۶۰۰ سبد غذایی بین کودکانی که دچار اختلال رشد بودند در سطح شهرستان اسفراین خبر داد و گفت: مهم ترین سیاست آستان قدس محرومیت زدایی و ترویج فرهنگ رضوی در جامعه است.
حجت الاسلام والمسلمین محمدیان، امام جمعه اسفراین نیز در ادامه این جلسه گفت: خوشبختانه ️با ایجاد کانون های خادمیاری برخی از فعالیت ها از حالت انحصاری خارج شد.
وی اظهارداشت: ️با توسعه و ایجاد این کانون ها در سطح شهرستان های کشور، همه جا تبدیل به یک قدمگاه حضرت شده است.
امام جمعه اسفراین با بیان اینکه ️کانون های خادمیاری سفره ای است که همه می‌توانند از آن استفاده کنند، افزود: مهم ترین فعالیت کانون های خادمیاری در دهه کرامت خدمت کریمانه به رسم اهل بیت(ع) است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود