مسئول شبکه جوانان رضوی استان قزوین:

جوانان و خادمیاران رضوی استان قزوین در مناطق سیل زده کشور خدمت‌رسانی می‌کنند

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۵:۱۹
مسئول شبکه جوانان رضوی استان قزوین گفت: اعضای شبکه جوانان و خادمیاران رضوی استان قزوین در روستاهای شهر حمیدیه کوی دولت آباد، روستای البوعید ۱، روستای قاسم زامل و روستای صندیهه نیز حضور دارند و به سیل زدگان خدمت رسانی می‌کنند.
به گزارش آستان نیوز، ساسان کرمی مسئول شبکه جوانان رضوی استان قزوین اظهار داشت: شبکه جوانان رضوی در حال حاضر با بسیج همگانی تشکل‌های خود در کشور برای مرحله اول و با توجه به نیاز نیروی انسانی در مناطق سیل‌زده، آماده اعزام 1000 نیروی جهادی به این مناطق کشور است که البته تا به امروز 500 نفر از این نیروها اعزام شده‌ اند.
وی با بیان اینکه علاقه‌مندان به اعزام می‌توانند مشخصات خود را به سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۸۸ ارسال کنند تا در روزهای آتی برنامه‌ ریزی اعزام برای آنان نیز انجام شود، افزود: در راستای اعزام اعضای تشکل شبکه جوانان رضوی به استان گلستان، اعضای تشکل جوانان رضوی استان قزوین نیز از روز 2 فروردین کار خود را در مناطق سیل‌زده گنبد کاووس، آق‌قلا و گمیشان آغاز کرده و در مرحله اول پس از خروج آب از گنبدکاووس بیش از 100 منزل لایروبی و به خانواده‌ها تحویل داده شده است.
کرمی یادآور شد: تا امروز 10هزار پرس غذای گرم در مناظق سیل‌زده استان گلستان توسط اعضای جوانان رضوی طبخ و توزیع شده و بیش از 800 نفر روز نیروی جهادی توسط شبکه جوانان رضوی استان گلستان در مناطق آسیب دیده فعالیت کرده است.
مسئول شبکه جوانان رضوی استان قزوین ادامه داد: مدیریت ستادی توزیع اقلام غذایی در مناطق آسیب دیده برعهده اعضای شبکه جوانان رضوی استان گلستان بوده که در ادامه و بعد از فرونشست آب از شهرستان‌های گمیشان و آق‌قلا، لایروبی منازل و تنظیف آنها در برنامه خواهد بود.
وی اضافه کرد: اعضای جوانان رضوی استان قزوین در روستاهای شهرستان حمیدیه، کوی دولت آباد، روستای البوعید ۱، روستای قاسم زامل و روستای صندیهه نیز حضور دارند و به سیل زدگان خدمت رسانی می کنند.
کرمی یادآور شد: پخت 10هزار پرس غذا در 5روز، ساخت و تامین موارد مورد نیاز روستا از قبیل سرویس بهداشتی وغیره و انجام فعالیت های فرهنگی و نشست با مردم روستا با همکاری هیات حضرت امیر(ع) این استان از جمله خدمات و برنامه‌هایی است که توسط شبکه جوانان رضوی استان قزوین در مناطق سیل زده ارائه می شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود