به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی؛

مسابقه فرهنگی «گلپوش» در بارگاه منور امام هشتم(ع) برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۲۳:۰۲
همزمان با هفته عفاف و حجاب مسابقه‌ای تحت عنوان «گلپوش» از سوی اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، مسابقه «گلپوش» به منظور بزرگداشت هفته عفاف و حجاب و با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و نهادینه کردن ارزش‌های دینی فرهنگ با محوریت تبیین جنبه‌های مذهبی و اجتماعی حجاب از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی طراحی شده است.
سوالات منتخب این مسابقه برگرفته از کتاب «گلپوش» از مجموعه محصولات فرهنگی اداره تولیدات معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که با محوریت آشنایی زائران و مجاوران امام مهربانی‌ها با اهمیت عفت و پاکدامنی تهیه شده است و افراد بالای 12 سال می‌توانند با مطالعه مطالب کتاب مذکور و شرکت در مسابقه یکی از برندگان این رویداد فرهنگی باشند.
برای شرکت در این مسابقه از طریق پیامک، کافی است شماره‌ گزینه‌های صحیح سوال‌ها به صورت یک عدد 3 رقمی از چپ به راست، پس از ذکر نام مسابقه، نام، نام خانوادگی، سن، تحصیلات و شهر به سامانه 3000802222 ارسال شود.
آخرین مهلت شرکت در این مسابقه یک ماه پس از دریافت کتاب مربوطه است و قرعه‌کشی از بین پاسخ‌های صحیح به صورت روزانه انجام می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به بخش مسابقات اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی و محل برگزاری برنامه‌های فرهنگی حرم مطهر رضوی و دریافت کتاب مذکور در این مسابقه فرهنگی شرکت کنند.
پاسخ به سوالات در پاسخنامه و تحویل به صندوق‌های مخصوص مستقر در کیوسک‌های راهنمای زائر، ارسال پاسخنامه به سامانه پیامکی، مراجعه به بخش مسابقات پرتال جامعه آستان قدس رضوی به نشانی:razavi.aqr.ir و یا ارسال به وسیله پست از روش‌های شرکت در مسابقه فرهنگی «گلپوش» می‌باشد.
یاد‌آوری می‌شود؛ برگزاری مسابقات، تولیدات فرهنگی اعم از تولید و انتشار کتاب، لوح فشرده، انتشار پوستر و کارت‌پستال از جمله فعالیت‌های فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که در مناسبت‌های مختلف در حرم مطهر امام رضا(ع) اجرا می‌شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود