چهارمین سفر بین‌المللی «کاروان زیر سایه خورشید» به کشور ترکیه

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۲۱:۴۰
کاروان بین‌المللی «زیر سایه خورشید» برای چهارمین بار به کشور ترکیه اعزام شد و در مراکز علمی و دانشگاهی این کشور حضور یافت.
به گزارش آستان نیوز، این کاروان هم‌زمان با دهه کرامت و از بیستم تیر ماه سال جاری متشکل از 2 نفر شامل یک نفر قاری قرآن و یک روحانی وارد کشور ترکیه شده است.
طی مدت حضور این کاروان در ترکیه برنامه‌های مختلفی برگزار شده است که از آن جمله می‌توان به حضور در مرکز اسلامی استانبول، دیدار با شیعیان و اهل تسنن و صوفیه مستقر در ترکیه، حضور در مراکز علمی و دانشگاهی و... همراه با پرچم متبرک امام رضا(ع) اشاره کرد.
کاروان‌های بین‌المللی «زیر سایه خورشید» برای هشتمین سال است که در کشورهای خارجی حضور پیدا می‌کنند اما این برای چهارمین بار است که این کاروان به کشور ترکیه سفر کرده است.
این کاروان‌های بین‌المللی به مناسبت دهه کرامت رضوی با تأکید بر خدمت کریمانه، ارایه خدمات به مومنان، گسترش معرفت و معنویت نسبت به آقا علی‌بن موسی‌الرضا(ع) و اهل بیت(ع) و همچنین گسترش وحدت بین مسلمانان با محوریت حضرت رضا(ع) به سایر کشورها اعزام شده‌اند.
گفتنی است، کاروان بین‌المللی زیر سایه خورشید که از بیستم تیر وارد ترکیه شده است، پس از حضور در برنامه‌های مختلف، روز بیست و چهارم ماه جاری از این کشور خارج می‌شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود