خاکسار قهرودی:

خدمت در بارگاه منور رضوی رسالت ما را سنگین‌تر کرده است

۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۰۴:۰۳
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی تاکید کرد: خدمتگزاری در بارگاه منور رضوی وظیفه و رسالتی سنگین بر دوش همه نهاده است و انتساب به این دستگاه باید زندگی ما را متحول کند.
به گزارش آستان نیوز، مصطفی خاکسار قهرودی در هفتمين همايش خدمتي دربانان حرم مطهر رضوی که عصر امروز در تالار قدس بارگاه منور امام رضا(ع) برگزار شد، اظهار کرد: انتظار می‌رود درک شایسته‌ای نسبت به موقعیت و جایگاهی که در آن قرار گرفته‌ایم داشته باشیم و در هر پست و خدمتی که هستیم به طور صحیح و شایسته انجام وظیفه کنیم.
وی افزود: خادمی حضرت رضا(ع) نیازمند رعایت آدابی است؛ توجه به نظم و انضباط، رعایت قوانین و وظیفه شناسی حداقل انتظاری است که در تحقق این هدف مهم می‌توان داشت و هر خواسته و مطالبه‌گری از سوی مسئولان صرفا برای رفاه، آسایش و تکریم زوار است.
خاکسار قهرودی با تأکید بر اینکه اگر ما عاشقانه و داوطلبانه لباس خادمی حضرت رضا(ع) را پوشیده‌ایم باید به نحو شایسته زوار را مورد تکریم قرار دهیم، اظهار کرد: خدمات این آستان در طول 40 سال، آیینه تمام نمای این نظام مقدس است و انتظار می‌رود بعد از این نیز در سطح و تراز بالایی این خدمت انجام شود.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در ادامه بیان کرد: خدا را به پاس توفیق خدمت‌گزاری به زوار حضرت رضا(ع) شاکریم و بر خود می‌بالم که افتخار همکاری و همراهی با شما خادمان بزرگوار نصیب ما شده است.
وی تصریح کرد: بارگاه منور امام علی ابن موسی الرضا(ع) محل تردد ملائک است، حضور انسان در این مکان ملکوتی به نوعی عبادت محسوب می‌شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود