مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی خبر داد؛

آمادگی کامل پایگاه‌های اورژانس حرم رضوی در شب ولادت امام هشتم(ع)

۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۲۰:۰۵
مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی از آمادگی کامل پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی(اورژانس) حرم مطهر رضوی برای خدمات‌رسانی به زائران و مجاوران در شب ولادت امام هشتم(ع) خبر داد.
دکتر ناصر سرگلزایی با اشاره به استقبال هر ساله زائران و مجاوران از ویژه برنامه‌های شب میلاد امام رضا(ع) در گفت‌وگو با آستان نیوز ابراز کرد: تعداد پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی بارگاه ملکوتی رضوی و نیروهای مستقر در این پایگاه‌ها در راستای حفظ سلامتی، ایجاد امنیت پزشکی ارادتمندان امام هشتم(ع) و فراهم کردن آرامش خاطر آنان در این ایام افزایش می‌یابد.
وی گفت: در کنار هشت پایگاه ثابت فوریت‌های پزشکی، دو پایگاه ویژه خواهران نیز از شب میلاد امام رضا(ع) به مدت 24 ساعته در رواق حضرت زهرا(س) و رواق دارالحجه حرم مطهر رضوی آماده به کار شده و به بیماران اورژانسی خدمات‌رسانی می‌کنند.
مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی افزود: تعداد نیروهای مستقر در هشت پایگاه‌ ثابت و شبانه‌روزی فوریت‌های پزشکی بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) مانند پایگاه‌های صحن جامع رضوی، صحن انقلاب اسلامی، صحن آزادی، و... از شب ولادت باسعادت این امام همام تا شامگاه 23 تیر نیز تقویت خواهد شد.
سرگلزایی به مشارکت خادم‌یاران سلامت همکار با مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی در ارائه خدمات‌ به بیماران اورژانسی حرم رضوی اشاره و تصریح کرد: پایگاه فوریت‌های پزشکی صحن هدایت این آستان ملکوتی نیز با بهره‌مندی از هشت تخت بستری و ویژه اقدامات پزشکی CPR و پزشک متخصص طب اورژانس با تقویت نیرو آماده میزبانی از این بیماران زائر و مجاور در این مدت است.
وی از تقویت نیروهای بخش‌های پرستاری و پزشکان عمومی دارالشفاء امام رضا(ع) از شب میلاد به مدت 24 ساعت خبر داد و گفت: این دارالشفاء با دارا بودن بخش‌های گوناگون مانند نوار قلب، تزریقات، پانسمان و سرم‌تراپی، دندان‌پزشکی، آزمایشگاه، سونوگرافی و رادیولوژی به عموم دلباختگان امام هشتم(ع) در ایام میلاد خدمت‌رسانی می‌کند.
مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی ادامه داد: بیماران در صورت نیاز به خدمات تکمیلی پزشکی با استفاده از چهار آمبولانس این مؤسسه درمانی از مرکز اورژانس صحن هدایت و دارالشفاء امام رضا(ع) به بیمارستان‌های سطح شهر مشهد منتقل می‌شوند.
وی اضافه کرد: مرکز فوریت‌های پزشکی مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی از طریق تماس با شماره‌ داخلی 2424 و شماره‌ عمومی 32002424، در تمام ساعات شبانه‌روز به زائران و مجاوران خدمت می‌کند تا آنان با آرامش‌خاطر و دسترسی آسان‌تر به خدمات درمانی به زیارت بپردازند و از مراسم معنوی این آستان ملکوتی بهره‌مند شوند.
لازم به ذکر است، مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی با توجه به افزایش گرما در تابستان با شربت از مراجعان دارالشفاء امام رضا(ع) در دهه کرامت پذیرایی می‌کند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود