مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی خبر داد،

مراجعه بیش از یک هزار گردشگر سلامت به بیمارستان رضوی طی سه ماه نخست سال 98

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۲۲:۵۶
مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی از مراجعه بیش از یک هزار گردشگر سلامت به بیمارستان رضوی طی سه ماه نخست سال 98 خبر داد.
به گزارش آستان‌نیوز، دکتر رضا سعیدی در برنامه «نگاه خورشید» شبکه قرآن ضمن بیان این مطلب افزود: بیمارستان فوق تخصصی رضوی از 14 سال پیش توسط آستان قدس رضوی افتتاح شد و از لحاظ ساختمانی، مساحت و تکنولوژی‌های روز دنیا در رتبه عالی و ممتاز قرار دارد.
وی گفت: این مرکز درمانی از برترین بیمارستان‌های کشور محسوب می‌شود و خوشبختانه در منطقه نیز جایگاه خوبی دارد؛ تا آن‌جا که بیش از 7 درصد از بیماران این مجموعه را گردشگران سلامت تشکیل می‌دهند.
سعیدی اظهار کرد: در سال گذشته میزان مراجعه به بیمارستان رضوی نسبت به سال 96، افزایش بیش از دو برابری داشته که نشانگر سیر صعودی مطرح شدن این مجموعه در منطقه است و عمدتا زائرانی که به بارگاه منور رضوی مشرف می‌شوند برای انجام فعالیت‌های درمانی خود به این بیمارستان مراجعه می‌کنند.
مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی تصریح کرد: برای درمان‌های پیشرفته سرطان و نیز درمان‌های نوین و فعالیت‌های های‌ تشخیصی در بیمارستان رضوی واحدها و دپارتمان‌های ویژه‌ای مانند پزشکی هسته‌ای، تولید رادیودارو، رادیوتراپی و... وجود دارد. هم‌چنین مجهزترین و به‌روزترین تجهیزات را در حوزه چشم‌پزشکی در این مرکز فعال کرده‌ایم.
دکتر سعیدی ادامه داد: بیش از 70 متخصص و فوق تخصص قلب و عروق در بخش‌های قلب بیمارستان رضوی همکاری دارند و پیشرفته‌ترین اعمال و جراحی‌های این رشته در حال انجام است. در بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان رضوی نیز بهترین جراحان دانشگاه علوم پزشکی مشهد مشارکت دارند و بخشی مجهز برای درمان بیماران با مشکلات هماتولوژی و انکولوژی فعال است.
وی هم‌چنین اضافه کرد: خوشبختانه ارتباط بسیار خوب و مؤثری با دانشگاه علوم پزشکی مشهد داریم و رئیس این دانشگاه عضو هیأت مدیره بیمارستان رضوی است. هم‌چنین در حال انعقاد تفاهم‌نامه‌هایی با دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستیم که بر اساس آن، دانشجویان در برخی از رشته‌ها، دوره‌های فوق تخصص و فلوشیپ را در بیمارستان رضوی می¬گذرانند.
سعیدی بیان کرد: از کشورهای همسایه درخواست‌های مکرری مبنی بر تشکیل دوره‌های آموزشی داشته‌ایم و بر همین اساس، دانشجویان و پزشکان فراوانی از کشورهای اطراف برای آموزش کار با برخی دستگاه‌ها و کسب تجربیات درمانی در بخش‌های پزشکی هسته‌ای، جراحی اعصاب و عروق به این بیمارستان آمده‌اند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود