در ایام دهه کرامت

ویژه‌نامه «قرار عاشقی» در حرم رضوی منتشر شد

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۲۰:۴۱
هم‌زمان با ایام میلاد آقا علی‌بن موسی‌الرضا(ع) ویژه‌نامه «قرار عاشقی» منتشر شد.
به گزارش آستان نیوز، به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت و ایام پر برکت هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت نخستین شماره ویژه‌نامه قرار عاشقی در تیر ماه 1398 از سوی اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی طراحی و منتشر شد.
این ویژه‌نامه با محوریت زیارت و امام هشتم(ع) گردآوری شده و به بیان عناوینی همچون «امام را عبد صاالح خدا می‌دانیم، نه خدا»، «مراقب ابرهای زندگی‌ات باش!»، «رضای آل محمد»، «ادب حضور»، «زندگی به رنگ خدا»، «مهربان با مردم»، «عاقل را با تدبرش بشناس»، «چگونه در مسیر امام باشیم»، «شکر نعمت نعمتت افزون کند»، «حق بزرگ‌ترها»، «پارسای ربانی»، «در زیارت از خود گذشته باشیم» و... پرداخته شده است.
در بخشی از این ویژه‌نامه می‌خوانیم: زیارت؛ پیمان با ولایت، یکی از نقش‌های سازنده و ارزشمند زیارت، وفاداری انسان به عهد و پیمان ولایت و امامت است. پیشوای هشتم شیعیان، حضرت ابوالحسن علی‌بن‌ موسی‌الرضا(ع) می‌فرمایند: «برای هر امامی عهد و پیمانی بر گردن دوستان و شیعیان اوست و به یقین از مصادیق وفای به آن عهد و پیمان و نیکو ادا کردن آن، زیارت قبور آنان است؛ پس کسی که از روی رغبت و شوق و برای تصدیق آنچه در آن رغبت دارد، آنان را زیارت کند، امامان او شفیعانش در روز قیامت خواهند شد».
یادآور می‌شود؛ تولیدات فرهنگی اعم ازذ تولیدر و انتشار کتاب، برگزاری مسابقات فرهنگی، انتشار پوستر و کارت‌پستال از جمله فعالیت‌های فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که در مناسبت‌های مختلف به زائران و مجاوران امام رضا(ع) ارائه می‌شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود