مدیرعامل به‌نشر خبر داد،

ارائه 20 هزار جلد کتاب در قفسه‌های کتاب حرم مطهر رضوی

۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۱:۴۲
مدیرعامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: در قفسه‌های کتاب حرم مطهر رضوی، 20 هزار جلد کتاب با موضوعات مختلف به زائران ارائه می‌شود.
به گزارش آستان ‌نیوز، حسین سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: در دهه کرامت رضوی با همکاری معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در قالب طرح «ترجمان آفتاب» ،30 قفسه کتاب در رواق‌های حرم مطهر رضوی جانمایی شد.
سعیدی هدف از اجرای طرح «ترجمان آفتاب» و راه‌اندازی قفسه‌های کتاب در حرم مطهر رضوی را پرکردن اوقات فراغت زائران و آشنایی بیشتر آنان با معارف اسلامی و رضوی عنوان کرد و افزود: در سال‌های گذشته تأمین آثار قفسه‌های کتاب حرم مطهر رضوی بر عهده به‌نشر بوده است و در این قفسه‌ها، کتاب‌های نهج‌البلاغه، قرآن، صحیفه سجادیه و مفاتیح الجنان در اختیار زائران قرار می‌گرفت. در حال حاضر نیز با گسترش تعداد قفسه‌های کتاب در رواق‌های حرم مطهر رضوی، کتاب‌هایی با موضوعات سنت و سیره رضوی، امام رضا(ع)، انقلاب اسلامی و ائمه معصومین(ع) از به‌نشر و سایر انتشارات وابسته به آستان قدس رضوی در دسترس زائران قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: برای پاسخگویی به پرسش‌ها و برطرف کردن نیازهای مطالعاتی زائران در خصوص کتاب‌ها جمعی از خادم‌یاران کتاب و محصولات فرهنگی آستان قدس رضوی در این طرح فعالیت می‌کنند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود