به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تهیه شد؛

«سبک زندگی جهادی»؛ سیره سروقامتان ساحت جهاد و پایداری

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۰۴:۱۱
به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی سیره سروقامتان ساحت جهاد و پایداری در کتابی با عنوان «سبک زندگی جهادی» بیان شد.
به گزارش آستان نیوز، آنچه كه ملت‌ها در تاریخ و دوران خودشان در میان ملت‌های عالم سربلند می‌کند، مجاهدت و تلاش است. این تلاش، البته شكل‌های گوناگونی دارد؛ هم تلاش علمی، هم تلاش اقتصادی، هم تلاش به معنای تعاون اجتماعی میان افراد، همه لازم است؛ اما در رأس همه این تلاش‌ها، آمادگی برای جانفشانی است كه یک ملت را در میان ملت‌ها سرافراز می‌كند و اگر در میان هر ملتی كسانی وجود نداشته باشند كه آماده باشند از جان و راحتی خود در راه رسیدن به آرمان‌ها صرف نظر كنند، آن ملت به جایی نخواهد رسید.
امروز جامعه ما بیش از زمانی به مجاهدت همه جانبه نیاز دارد. نیاز ما به جهادِ همه جانبه از آن روست که اگر در هر بُعدی از ابعاد فردی و اجتماعیِ خودمان مجاهدت نداشته باشیم، در مسیر پیش برد اهداف متعالی انقلاب اسلامی با مشکل روبه رو خواهیم شد. انقلاب اسلامی ایران، بستر رویش ستارگانی شد که زندگی به سبک جهادی آیینه تمام نمای مجاهدت در راه خدا شدند.
اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در راستای معرفی مجاهدانی همچون خورشید مجاهدت؛
بنیان گذار نظام جمهوری اسلامی ایران؛ حضرت امام خمینی(ره)، مدار مجاهدت؛ رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای دام ظله، مردی برای تمام فصول مجاهد نستوه؛ امام موسی صدر، روح بی‌قرار؛ دانشمند شهید مصطفی چمران، آیینه پاکی؛ هنرمند شهید مهندس سید مرتضی آوینی، شهریار شهر علم؛ دانشمند شهید دکتر شهریاری اقدام به تولید کتابی با عنوان«سبک زندگی جهادی» کرده است که در این اثر جلوه‌هایی از سبک زندگی جهادی در سیره این سروقامتان ساحت جهاد و پایداری، فراروی رهروان این راه متعالی به تصویر کشده شده است.
این کتاب با ارزیاب علمی حجت الاسلام و المسلمین جواد محدث و ویراستار زبانی صوری مریم رمضانی در شمارگان 3هزار تولید و در حرم مطهر رضوی منتشر شد.
روش‌های دریافت کتاب، شامل دانلود از طریق مراجعه به سایت‌razaviarchive.aqr.ir و دانلود از طریق مراجعه به کانال تولیدات فرهنگی حرم مطهر رضوی در تمامی پیام‌رسان‌های ایرانی به آدرسrazavi_tv@ شرکت در مراسم حرم مطهر و يا مراجعه به كيوسك‌های اطلاع‌رسانی فرهنگی مستقر در سطح حرم مطهر رضوی است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود