در ایام دهه کرامت

تولیدات مکتوب منتخب ویژه کودکان و نوجوانان در حرم رضوی تجدید چاپ شد

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۲۰:۱۶
معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی با رویکرد بهره‌‎مندی بهینه مخاطبین از محصولات فرهنگی این معاونت، تعدادی از تولیدات مکتوب منتخب ویژه کودکان و نوجوانان را تجدید چاپ کرد.
به گزارش آستان نیوز، تولید کتاب یکی از فعالیت‌های فرهنگی است که با توجه به مناسبت‌های مختلف در حرم مطهر رضوی برای عموم زائران و مجاوران از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی انجام می‌شود.
این معاونت طی ایام دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت رضا‌(ع) تولیدات مکتوب منتخب اداره تولیدات فرهنگی 10سال اخیر را در سه بخش کودك‌، نوجوان و جوان برای استفاده در میزهاي مطالعه سامانه نورالهدي حرم مطهر رضوی چاپ مجدد کرد.
معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در راستای رفع نیازهای روحی و معنوی زائران و مجاوران حرم مطهر امام رضا(ع) محصولات فرهنگی متنوعی در قالب‌های مختلف و جذاب تولید می‌کند که تجدید چاپ تولیدات مکتوب منتخب ویژه کودکان و نوجوانان یکی از فعالیت‌های این معاونت است.
تولیدات مکتوب منتخب اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی در راستای تشویق و ترغیب دوستداران مکتب اهل بیت(ع) به مطالعه و گسترش فرهنگ کتابخوانی متناسب با سنین مختلف با محتوای سیره و زندگانی ائمه اطهار(ع) تجدید چاپ و در طول ایام دهه کرامت در اختیار مخاطبین قرار گرفت.
کتاب‌های «هنر دختر بودن» با موضوع آموزش مهارت‌های زندگی بر اساس آموزه‌های دینی با شمارگان 5000 نسخه، «زندگی حضرت فاطمه معصومه(س)»؛ در قالب داستان کودکانه، «آقای خورشید مهربان»، «ابرک و دختر دانا» با موضوع نماز باران امام رضا(ع) و... از جمله محصولات منتخب مکتوب اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که در ایام دهه کرامت چاپ مجدد شد.
یاد‌آوری؛ میز مطالعه نورالهدی در راستای ترویج سیره و روش امام هشتم(ع) در بین کودکان و نوجوانان در پایگاه آداب زیارت حرم مطهر رضوی راه‌اندازی شده است و آستان قدس رضوی با ارائه کتاب‌هایی با موضوعات مختلف در خصوص سیره امام رضا(ع) در این پایگاه‌ها خدمات فرهنگی متنوعی به زائران خردسال و نوجوان بارگاه منور امام هشتم(ع) ارائه می‌دهد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود