به مناسبت میلاد حضرت ثامن الحجج(ع) رقم خورد؛

خدمات‌رسانی دارالشفاء امام رضا(ع) به زائران در فرودگاه و راه‌آهن مشهد

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۲۳:۳۶
مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی از خدمات‌رسانی دارالشفاء امام رضا(ع) به زائران به مناسبت میلاد باسعادت حضرت ثامن الحجج(ع) در فرودگاه و راه‌آهن مشهد خبر داد.
دکتر ناصر سرگلزایی در آستانه میلاد امام هشتم(ع) در گفت‌وگو با آستان نیوز ابراز کرد: به همت مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی و مشارکت پرستاران خادم‌یار سلامت رضوی همکار با این مؤسسه، ایستگاه‌های استقبال از زائر در فرودگاه و راه‌آهن مشهد دایر شد.
وی ادامه داد: خدمات مشاوره پزشکی و کنترل فشارخون به مراجعان در این دو ایستگاه در مبادی ورودی ارائه شد.
مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی تصریح کرد: درمانگاه زائرشهر رضوی شهرک طرق نیز در ایام دهه کرامت با حضور پزشک و پرستاران خادم‌یار سلامت رضوی در دو شیفت صبح و عصر آماده ارائه خدمات سرپایی پزشکی به زائران دور و نزدیک است.
سرگلزایی به اعزام تیمی چهار نفره از خادم‌یاران سلامت رضوی اعم از پرستار و بهیار توسط مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی به چهار مسجد حاشیه شهر مشهد در جاده قدیم قوچان اشاره و اضافه کرد: این برنامه با همکاری مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در راستای ارائه خدمات رفاهی و اجتماعی به اقشار محروم انجام شد و خادم‌یاران سلامت به ارائه خدمات پایش سلامت شامل سنجش فشارخون، سنجش قندخون و همچنین مشاوره تغذیه پرداختند.
وی گفت: همچنین یکی از پزشکان متخصص زنان خادم‌یار سلامت رضوی روز گذشته در اردوی جهادی منطقه جاده سیمان مشهد که با مشارکت نهادهای مختلف برگزار شد، حضور داشت.
مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی افزود: به همت پایگاه مقاومت بسیج دارالشفاء امام رضا(ع) نیز خدمات پزشکی و مشاوره با حضور خادم‌یاران سلامت به مناسبت دهه کرامت در نمایشگاه و ایستگاه صلواتی حوزه مقاومت بسیج ادارات آستان قدس رضوی در محل سازمان مرکزی آستان قدس رضوی در چهارراه شهدا ارائه می‌شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود