استقبال نیروهای انتظامی، راهنمایی و رانندگی جیرفت از خادمین حرم مطهر رضوی

۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۰۴:۳۲
اولین استقبال نیروهای امنیتی و انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی از کاروان زیر سایه خورشید در نماز خانه پلیس راه شهرستان جیرفت صورت گرفت.
به گزارش آستان نیوز، این مراسم با قرائت صلوات خاصه حضرت رضا(ع) توسط خادمین حرم مطهر آغاز و اشعاری را در مدح امام هشتم(ع) و حضرت معصومه(س) قرائت کردند.
روحانی کاروان زیر سایه خورشید درجمع سبزپوشان نیروی انتظامی شهرستان جیرفت با ابراز خرسندی و رضایت از حضور درشهرستان جیرفت گفت: باعث افتخار است که از جوار بارگاه ملکوتی امام هشتم، در جمع عزیزانی هستیم که در فضای سخت و گرمای طاقت فرسای این شهر عاشقانه و خالصانه برای امنیت و آرامش مردم شبانه روزی تلاش می‌کنند.
وی افزود: از حضرت رضا(ع) بخواهید که ان شاءالله شرح صدر بیشتری به شما بدهد تا بهتر و بیشتر بتوانید به مردم و به نیت امام رئوف خدمت رسانی کنید.
این مبلغ دینی همچنین افزود: ویژه برنامه در زیرسایه خورشید بیان گر عشق و ارادت مردم ایران زمین به حضرت رضا(ع) بوده و در حقیقت فرهنگ زیارت را نشان می دهد که امام هشتم فقط برای مشهدی ها نیست بلکه برای همه ایرانیان و جهانیان است.
مسئول ستاد احیاء سیره رضوی جنوب کرمان نیز در این جمع بیان داشت: خدا را شاکریم که با لطف و عنایت امام رضا(ع) مسیر خدمت برای خادمیاران و جوانان در هرگوشه از این سرزمین پهناور فراهم شده است.

 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود