استاندار قزوین در دیدار خادمان حرم امام رضا(ع):

حضور کاروان زیرسایه خورشید در استان مایه افتخار مردم قزوین است

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۷:۳۱
استاندار قزوین در دیدار خادمان رضوی گفت: حضور کاروان زیر سایه خورشید در این استان مایه افتخار مردم است.
به گزارش آستان نیوز، عبدالمحمد زاهدی در نشست خادمان آستان قدس رضوی در سالن اجتماعات استانداری بیان کرد: حضور خادمیاران موجب استشمام رایحه معنوی و یادآور کرامات امام رئوف و همچنین تجدید بیعت و ایجاد حب بیشتر با امام است.
وی با اشاره به این که اتفاقات در عالم وجود براساس دلیل و منطق شکل می‌گیرد و هیچ اتفاقی بی حکمت نیست، افزود: بر این اساس هجرت امام رضا(ع) به ایران نشان‌دهنده لطف و نعمت خداوند به مردم مشرق زمین است.
استاندار قزوین ادامه داد: حضور بارگاه ملکوتی این امام رئوف در کشور اسباب تقرب معنوی مشرق زمینان به خداوند و ایجاد فضای معنوی و حب به اهل بیت(ع) را فراهم کرده است.
وی خاطرنشان کرد: حضور معنوی امام رضا(ع) در کشور و محبت مردم نسبت به ایشان نشان می‌دهد که کرامت امام سرمایه دنیوی و اخروی مردم مشرق زمین است و کرامات ایشان به خورشیدی می ماند که غروبی ندارد.
زاهدی ادامه داد: در قرآن کریم از اهل بیت(ع) به عنوان نعمت یاد شده که حتی اهل سنت را نیز به تعمل وا می‌دارد و آن ها را به یقین می‌رساند که تکامل سنت و عترت اسباب حاکمیت اسلامی است.
وی گفت: شیخ شافعی و روشنفکران اهل سنت شاخصه ضرورت دین را اهل بیت می‌دادند که این خود حدیث شریف ثقلین را برای عموم مسلمانان آشکار می‌کند و حضور امام رئوف در کشور به ضرورت دین معنای بیشتری می‌بخشد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود