ویزیت رایگان بیش از 700 بیمار توسط خادمیاران سلامت شهرستان راور

۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۵:۲۸
مسئول کانون خادمیاران رضوی راور با ارائه گزارشی از فعالیت خادمیاران کانون سلامت شهرستان راور گفت: همزمان با اجرای طرح رواق رضوی در دهه کرامت بیش از 700 بیمار را به صورت رایگان ویزیت کردند.
به گزارش آستان نیوز، مسئول کانون خادمیاران رضوی راور، با ارائه گزارشی از فعالیت خادمیاران کانون سلامت شهرستان راور گفت: همزمان با اجرای طرح رواق رضوی در دهه کرامت بیش از 700 بیمار را به صورت رایگان ویزیت کردند و علاوه بر ویزیت رایگان تعداد 83 نسخه نیز در داروخانه های سطح شهر به صورت رایگان به بیماران عرضه شد.
 نخعی افزود: در شام ولادت امام رضا علیه السلام تعداد نزدیک به 200 نفر تا پاسی از شب ویزیت شدند و در رواق رضوی راور 842 نفر تست فشارخون و 421 نفرتست قند خون رایگان توسط 3 پزشک آقا، دو پزشک خانم، دو پزشک داروساز و دو بهورز به ثبت رسید.
وی همچنین از ارائه خدمات مشاوره رایگان به تعداد 32 نفر مراجعه توسط دو مشاور افتخاری آقا و یک مشاور خانم از خادمیاران رضوی کانون خانواده خبرداد و گفت: ارزش ریالی این خدمات بیش از 370 میلیون ریال برآورد می شود. 
 نخعی ادامه داد: ایستگاه پلیس راه راور مشهد در طی چند روز فعالیت عصرانه و شبانگاهی نیز با بیش از 20 هزار لیوان شربت و حدود 3 هزار بسته نمک و نبات متبرک و بسته های پذیرایی رایگان به ارزش ریالی بالغ بر 36 میلیون ریال از زائران و مسافران بین راهی پذیرایی کرد.
 مسئول کانون خادمیاران رضوی راور تصریح کرد: مسابقات ورزشی محلی خانوادگی توسط خادمیاران در مسجد امام این شهر به همت کانون خادمیاران ورزشی در شب ولادت امام هشتم با استقبال پرشور جوانان راوری انجام شد؛ همچنین برگزاری جشن زیرسایه خورشید با حضورخدام حرم مطهررضوی و عیادت ازبیماران، دیدار با خانواده شهداء، عقد زوج جوان در مسجد ازدیگر فعالیت های خادمیاران در دهه کرامت است. 
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود