مراسم تقدیر از فعالین کانون خادمیاری سلامت استان کرمانشاه برگزار شد

۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۰۵:۲۳
مراسم تقدیر از فعالین کانون خادمیاری سلامت با حضور خادمین بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا(ع) و پرچم متبرک رضوی در کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش آستان نیوز، این مراسم با حضور پزشکان و خادمیاران عرصه سلامت و مدیر نمایندگی آستان قدس، حجت الاسلام و المسلمین حجتی امام جمعه موقت کرمانشاه، مدیر  بیمارستان طالقانی، رئیس هلال احمر استان و  مدیر کل بهزیستی برگزار شد.
طی این مراسم دکتر محمدی مسئول کانون خادمیاری سلامت با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این کانون، ترویج فرهنگ خدمت بی منت و خادمانه رضوی را هدف اصلی فعالیتها معرفی کرد و افزود: مصادیق خدمتی تعریف شده به هیچ وجه موازی کاری با دستگاه های متولی امر سلامت نیست بلکه جهت هم افزایی و پوشش خلاءهای موجود است.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حجتی سخنران مراسم با اشاره به برکات وجودی امام رضا(ع) به عنوان طبیب دلها به نقش موثر پزشکان در جامعه پرداخت و گفت: مسئله بهداشت مقدم بر درمان است که اگر به خوبی اجرا شود سلامت جامعه تامین می گردد.
 مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی نیز در این مراسم عرض خیر مقدم به حضار گفت: هدف از برگزاری این مراسم استفاده از فضای معنوی و برکت امام رضا(ع) بوده که به لطف حضور خدام و پرچم رضوی محقق می گردد و سبب عهد و میثاق مجددی خواهد بود تا در مسیر خدمت به محرومان به نیابت از حضرت رضا(ع) هم قدم باشیم.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از فعالین این عرصه تجلیل به عمل آمد.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود