مشاور تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س):

آستان قدس رضوی پیشروترین و موفق‌ترین عتبه جهان اسلام است

۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۹:۵۷
مشاور تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) آستان قدس رضوی را پیش‌روترین و موفق‌ترین عتبه جهان اسلام دانست.
به گزارش آستان‌نیوز، حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد در حاشیه نشست نمایندگان آستان‌های مقدس و بقاع متبرکه ایران اسلامی که به میزبانی مرکز امور بین الملل آستان قدس رضوی برگزار شد، عنوان کرد: اجلاسیه اعتاب مقدسه جهان اسلام از اقدامات موثر و مفید انجام شده در دو سال اخیر به شمار می‌رود.
وی افزود: به منظور برنامه ریزی و طراحی استراتژی های لازم برای این دوره از اجلاس، کمیته هایی متشکل از نمایندگان و کارشناسان آستان های مقدس و بقاع متبرکه تشکیل شده تا فعالیت‌های اجرایی به خوبی ساماندهی شوند.
حجت الاسلام و المسلمین حسینی نژاد اضافه کرد: ‌ برگزاری هر دوره از این اجلاسیه¬ها با موفقیت‌هایی همراه بوده و هم افزایی و همگرایی بیشتر میان آستان های مقدس، کشف و شناسایی راه‌های تعامل مابین آن‌ها را ایجاد می‌کند که تاکنون، مصوبات ارزشمند و هم‌چنین انعکاس رسانه‌ای مناسبی در داخل و خارج از کشور داشته است.
به گفته حسینی نژاد وحدت آستان‌های مقدس و بقاع متبرک جهان اسلام و نیز صدور بیانیه درباره مباحث جهانی و فعالیت‌های داخلی در پیشبرد اهداف وقف و نذر بسیار موثر خواهد بود.
مشاور تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) اظهار کرد: آستان قدس رضوی با توجه به تجربیات خوبی که در مدیریت متبرکه رضوی پس از انقلاب داشته، توانسته فضای فرهنگی مناسبی در ایران ایجاد کنند و هم‌چنین با شعباتی که این مجموعه عظیم موقوفاتی در ایران دارد و ارتباطات موثرش با جهان اسلام، در عرصه انتقال تجربیات مدیریتی و همچنین بهره برداری مناسب از این تجربیات در روش بقاع متبرکه ایران اسلامی بسیار موثر خواهد بود.
 
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود