مسئول تشکل علی بن ابی طالب(ع) از استان سیستان و بلوچستان:

آستان قدس رضوی به برکت وجود امام رضا(ع) دارای ظرفیت‎های عظیم فرهنگی است

۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۴:۳۹
مسئول تشکل علی بن ابی طالب(ع) از استان سیستان و بلوچستان گفت: آستان قدس رضوی به برکت وجود امام رضا(ع) دارای ظرفیت‎های عظیم فرهنگی است.
به گزارش آستان نیوز، بهرام چوپان در حاشیه برگزاری اجلاسیه بین المللی جوانان رضوی که با حضور 800 تشکل در ساختمان صبا برگزار شد،  اظهار کرد: گزارش عملکرد فعالیت‌های مشترک مسجد علی بن ابی طالب(ع) با دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی از برنامه های این تشکل در اجلاسیه بین المللی جوانان رضوی بود.
وی تصریح کرد: نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و احمد سلامی؛ نماینده مجلس خبرگان از علمای اهل سنت به نمایندگی از استان سیستان و بلوچستان در این اجلاسیه حضور یافتند.
مسئول مسجد علی بن ابی طالب(ع) ادامه داد: اطلاع رسانی از فعالیت‌های این مرکز و آشنایی با خدمات و برنامه‌های سایر تشکل‌ها از اهداف حضور ما در این اجلاسیه بود و ما در قالب بنر و پوستر در نمایشگاه دستاوردهای فرهنگی که در حاشیه این اجلاسیه برگزار شد به معرفی فعالیت‌های خود پرداختیم.
وی تبادل تجارب با تشکل‌های مردمی در سراسر استان را از دیگر اهداف گردهمایی در این اجلاسیه دانست و افزود: دانستن اینکه چه کارهایی باید انجام دهیم و چه کارهایی باید انجام می‌دادیم و نداده‌ایم، برای ما بسیار مهم است که انتظار می رود در این مراسم به این مهم دست یابیم.
لازم یه یادآوری است: اجلاسیه جوانان رضوی با حضور 800 تشکل از سراسر کشور و 12 تشکل بین المللی در 6 و 7 دی ماه در سالن صبا برگزار شد.
 
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود