مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان همدان خبر داد:

برگزاری مراسم سوگواری امام رضا(ع) در 8 مسجد منتخب همدان

۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۱:۰۰
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان همدان از برگزاری مراسم سوگواری حضرت ثامن الحجج(ع) در 8 مسجد منتخب همدان خبر داد.
محمد کاظم حجازی مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در همدان در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در این استان به ‌مناسبت ایام شهادت امام رضا(ع) برنامه‌های متنوعی را با مشارکت مردم در مساجد منتخب استان برگزار می‌کند.
وی با اشاره به اینکه در شب شهادت حضرت امام علی بن موسی‌الرضا(ع) مراسم عزاداری و سوگواری در 8 مسجد منتخب شهر برگزار خواهد شد، عنوان کرد: در این مراسم‌ها سخنرانان برجسته و اساتید حوزه علمیه پیرامون «شناخت سیره علمی و عملی امام رضا(ع)» و «تبین موضوع وقف رضوی و خدمات عام‌المنفعه» سخنرانی خواهند کرد.
حجازی با بیان اینکه در این ایام 500 بسته حمایتی ارزاق شامل اقلام ضروری به خانواده‌های نیازمند اهدا می‌شود، خاطرنشان کرد: همچنین خادمیاران رضوی علاوه بر عیادت و دلجویی از بیماران صعب‌العلاج و بستری در منزل، 136 کارت هدیه یک میلیون ریالی نیز به آنان اهدا خواهند کرد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان همدان ادامه داد: همچنین در این ایام 176 کارت هدیه 150 هزار تومانی نیز تهیه و به ایتام سادات و نیازمند اهدا خواهد شد.
وی با بیان اینکه درطول سال و مناسب‌‌های مختلف ذبح قربانی، عقیقه و توزیع گوشت بین خانواده‌های نیازمند در دستور کار این دفتر نمایندگی قرار دارد، اظهار کرد: نمایندگی آستان قدس رضوی از زمان تشکیل تاکنون برنامه‌های مختلف و متنوعی را در حوزه وقف و نذر، امدادرسانی به محرومان و مستضعفان، کمک به بیماران، برنامه‌های مختلف فرهنگی و مذهبی، اعزام زیارت اولی‌ها به مشهد مقدس، مشارکت در طرح‌های اشتغال‌زایی، مشاوره، اردوهای جهادی و... را برگزار کرده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود