به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی؛

کرسی تلاوت رضوی با حضور کاروان قرآنی انقلاب در شهرستان فریمان برگزار شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۵:۴۹
کرسی تلاوت رضوی به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و با حضور کاروان قرآنی انقلاب در شهرستان فریمان استان خراسان رضوی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار آستان نیوز، کرسی تلاوت رضوی شب گذشته با حضور امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی و حضور پرشور مردم این شهرستان، در مسجد صاحب الزمان(عج) فریمان برگزار شد.
در این مراسم سید جواد حسینی قاری بین‌المللی، احمد ابوالقاسمی قاری و مدیر شبکه سراسری قرآن و علی اژدری از قاریان ممتاز این شهرستان به تلاوت قرآن پرداختند.
حجت الاسلام محمد حسین ایزدی امام جمعه و رئیس ستاد کرسی تلاوت قرآن رضوی شهر فریمان با اشاره به اینکه این مراسم با همت بسیجیان، خانواده شهدا و تمام مردم قرآن دوست این شهر برگزار شده است، افزود: حضور این کاروان‌های قرآنی موجب خیر و برکت در زندگی مردم مخصوصا جوانان خواهد شد.
همچنین سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از آستان قدس رضوی برای برگزاری کرسی‌های تلاوت در کشور، گفت: این اقدام در عرصه گسترش فرهنگ قرآنی بسیار موثر است و نشان دهنده این است که انقلاب اسلامی ایران بر پایه مفاهیم قرآنی و دینی نهفته است.
ابتهال خوانی و تواشیح خوانی توسط گروه ولی عصر(عج) از دیگر برنامه‌های این کرسی تلاوت رضوی بود که توسط مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی برگزار شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود