مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی

2000 سبد غذایی عیدانه بین نیازمندان استان مرکزی توزیع می‌شود

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۶:۱۳
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی از توزیع 2 هزار سبد غذایی در آستانه سال جدید بین محرومین و نیازمندان این استان خبر داد.
محمدحسن آصفری در گفت وگو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آستانه فرا رسیدن عید نوروز و سال جدید 2 هزار سبد غذایی شامل اقلامی همچون برنج، روغن، حبوبات و... تهیه و بین خانواده‌های محروم و نیازمند استان توزیع می‌کند.
وی هدف از توزی این سبدهای غذایی را کمک به معیشت خانواده‌های نیازمند، کاهش هزینه‌های خانوار و بهبود وضعیت تغذیه‌ای آنها در سال جدید عنوان کرد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی با بیان اینکه به مناسبت سال جدید اعزام زائران محروم به مشهدالرضا(ع) را در ستور کار داریم، افزود: از 25 اسفندماه تا 15 فروردین بیش از 600 نفر از محرومین استان در قالب کاروان‌های زیارتی به پابوسی حضرت رضا(ع) مشرف خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: همچنین در خروجی شهر اراک جایگاهی به عنوان «باب الرضا(ع)» تعبیه شده که در آن زائرانی که به برای سفر به مشهدالرضا(ع) و زیارت از استان ما عبور می‌کنند، توسط خادمیاران بدرقه می‌شوند.
آصفری با بیان اینکه عید نوروز امسال با ولادت حضرت علی(ع) همزمان شده است، ابراز کرد: به مناسبت این تقارن خجسته برنامه جشنی با حضور آحاد مردم در سالن اجتماعات شهر اراک برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین 26 اسفندماه، سالروز میلاد با سعادت حضرت جوادالائمه(ع) همایش باشکوهی نیز به همت خادمیاران رضوی در استان برپا خواهد شد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی تصریح کرد: در ایام نوروز کرسی‌های تلاوت رضوی با حضور قاریان برتر در بیش از 70 مسجد استان برگزار خواهد شد. همچنین بسته‌های فرهنگی شامل کتابچه‌های قصه برای کودکان، تقویم سال 98 منقش به گنبد منور علی بن موسی الرضا(ع) و ... بین آحاد مردم توزیع می‌شود.
وی عنوان کرد: خادمیاران رضوی سال جدید را همراه با خانواده شهدا در کنار غبور شهیدان والا مقام تحویل خواهند کرد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود