آستان قدس رضوی 7 هزار بسته حمایتی ویژه محرومان را در همدان توزیع کرد

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۲۲
مسئول کمیته وقف و نذر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان همدان گفت: آستان قدس رضوی در همدان با مشارکت خیرین و نیکوکاران بیش از ۷ هزار بسته‌ حمایتی را بین خانوار‎های محروم و نیازمند این استان توزیع کرده است.
به گزارش خبرنگار آستان نیوز، محمود مسگریان در مراسم «معین الضعفاء» که با حضور بیش از 400 تن از خیران و مسئولان استانی در مسجد امام خمینی(ره) همدان برگزار شد، گزارشی از فعالیت‌ها، اقدامات و خدمات دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان همدان طی دو سال گذشته ارائه کرد و با اشاره به اقدام این دفتر در توزیع سبد کالا میان محرومان و مستمندان استان، اظهار کرد: آستان قدس رضوی در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی به محرومان و مستمندان جامعه، برنامه‌های مختلفی مانند توزیع اقلام حمایتی را در دستور کار دارد.
وی با بیان اینکه تاکنون و در ایام مختلف سال بیش از 7 هزار بسته‌ حمایتی بین افراد نیازمند توزیع شده است، ادامه داد: دفتر آستان قدس رضوی در همدان از اسفندماه سال 95 برنامه خود را برای شناسایی و توزیع سبد کالا در بین محرومان و مستمندان آغاز کرده است.
مسئول کمیته وقف و نذر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان همدان تصریح کرد: به همت این دفتر نمایندگی تاکنون بیش از 6 هزار محروم زیارت اولی به زیارت امام علی‌بن موسی الرضا(ع) اعزام شدند، همچنین اخیراً این آستان قدسی یکصد سری جهیزیه را به زوج‌های جوان این استان اهدا کرده است.
وی از کمک 70 میلیون تومانی دفتر آستان قدس رضوی در همدان به زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داد و خاطرنشان کرد: همچنین تاکنون یک‌هزار و 570 نفر از محرومین استان از خدمات خادمیاران سلامت بهره‌مند شده‌اند.
مسگریان گفت: به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان همدان بیش از 300 رأس گوسفند قربانی و گوشت آن بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود