مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان زنجان،

خادمیاران زنجانی در ایام نوروز به دیدار خانواده شهدا می‌روند

۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۲
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان زنجان گفت: خادمیاران رضوی استان زنجان در ایام نوروز به دیدار خاواده شهدا می‌روند.
امرالله حسنی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز، گروهی از خادمیاران نوجوان استان به دیدار خانواده شهدا به ویژه مادران شهید می‌روند.
وی شهدا را مظهر صلابت این مرز و بوم دانست و افزود: دیدار و دلجویی از خانواده شهدا یک وظبفه همگانی است چرا که امروز اقتدار و سربلندی این ملت را مدیون ایثار و از خودگذشتگی آنان هستیم.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان زنجان در ادامه به برخی دیگر از برنامه‌های این نمایندگی به مناسبت ایام نوروز اشاره و عنوان کرد: در این ایام 100 بسته غذایی تهیه به همت خادمیاران رضوی بین خانواده‌های محروم استان توزیع شد.
وی به برپایی ایستگاه‌های «باب الرضا(ع)» در راه‌آهن زنجان اشاره کرد و افزود: این ایستگاه مسافران نوروزی که قصد سفر به مشهدالرضا(ع) را دارند توسط خادمیاران رضوی بدرقه می‌شوند.
حسنی با بیان اینکه ایستگاه«باب الرضا(ع)» تا آخر تعطیلات نوروزی در راه‌آهن استان دایر است، گفت: روزانه نزدیک به 600 زائر توسط خادمیاران رضوی بدرقه می‌شوند.
وی ادامه داد: برگزاری برنامه‌های تبلیغی و ترویجی، چاووشی، اهدای هدایای متبرک فرهنگی، اجرای گروه سرود و... از دیگر برنامه‌هایی است که به همت خادمیاران رضوی در این ایستگاه اجرا می‌شود.
وی افزود: همچنین به مناسبت عید نوروز اردوی جهادی سلامت در روستای «سرخه‌سنگ» از توابع شهرستان طارم برپا شد در این اردو 75 نفر از اهالی روستا از خدمات پزشکی و دارویی بهره‌مند شدند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان زنجان تصریح کرد: همچنین به مناسبت عید نوروز 300 غذای گرم نیز تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود