مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران خبر داد؛

مشارکت خادمیاران رضوی در ساخت 700 مسکن برای سیل زدگان مازندرانی

۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۶
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران از لبیک خادمیاران رضوی این استان برای ساخت منازل محرومین سیل زده خبر داد و گفت: 10000 نفر از خادمیاران رضوی در حد توان خود و در کنار سایر نهادهای خدمت‌رسان و اجرایی در ساخت 700 مسکن برای سیل زدگان مشارکت خواهند کرد.
به گزارش خبرنگار آستان نیوز، اولین نشست رابطان و سر رابطان کانون های موضوعی نمایندگی آستان قدس رضوی مازندران 25فروردین با حضور رابطان نمایندگی در شهرستان‌های دیار علویان، با دستور کار تعیین میزان مشارکت نمایندگی آستان قدس در مازندران برای ساخت منازل محرومین آسیب دیده از سیل برگزار شد.
محمداسماعیل امامزاده مدیرنمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران در این نشست به فعالیت یک هزار و ۱۵۰نفر از خادمیاران رضوی این استان در بحث امدادرسانی و ارائه خدمت به سیل زدگان اشاره کرد و گفت: 4000 سبد کالا به ارزش هر سبد کالا ۱۵۰هزار تومان در بین سیل زدگان استان توزیع شد.
وی از توزیع غذای گرم، نان، کنسرو و ... به ارزش 20 میلیون تومان، 2000 غذای گرم، ذبح 90 رأس گوسفند با اعتباری بالغ بر110 میلیون تومان، 600 تخته پتو و 500 مترمربع موکت در بین سیل زدگان استان خبر داد و افزود: امدادرسانی به سیل زدگان همچنان ادامه دارد.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران با بیان اینکه گروه های جهادی و تبلیغی فرهنگی از خادمیاران رضوی استان مازندران برای امدادرسانی به سیل زدگان گلستان و لرستان نیز آماده همکاری هستند، اظهار کرد: احداث منازل محرومان که در سیل اخیر دچار خسارت مالی شدند متناسب با توان مالی نمایندگی آستان قدس در مازندران در دستور کار قرار دارد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود