در آستانه سال جدید صورت می‌گیرد،

توزیع 1250 کیلو گوشت عقیقه بین محرومان سیستان و بلوچستانی

۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۵۵
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان از توزیع یک هزار و 250 کیلو گوشت قربانی و عقیقه بین محرومین استان در آستانه سال جدید خبر داد.
دادخدا خدایار در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، با بیان اینکه به مناسبت فرا رسیدن سال جدید 85 رأس گوسفند عقیقه قربانی خواهد شد، ابراز کرد: یک هزار و 250 کیلو گوشت قربانی حاصل از این عقیقه‌ها در قالب بسته‌های یک کیلو و یک کیلو و نیمی بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.
وی با بیان اینکه در کنار گوشت قربانی، 2 هزار بسته ارزاق نیز تهیه شده است، عنوان کرد: ارزش هر سبد غذایی 200 هزار تومان برآورد شده و شامل 9 کالای ضروری همچون برنج، روغن، حبوبات، قند و... است، این بسته‌ها توسط خادمیاران رضوی بین خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان، خاطرنشان کرد: 15 گروه جهادی در حوزه‌های عمرانی، پزشکی و فرهنگی ساماندهی و در ایام نوروز به مناطق محرم استان اعزام خواهند شد.
وی به برگزاری ایستگاه باب الرضا(ع) در مبادی ورودی شهر اشاره کرد و افزود: در این ایستگاه‌ها مسافرانی که قصد سفر به مشهدالرضا(ع) را دارند، توسط خادمیاران رضوی بدرقه می‌شوند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین در ایام نوروز و در مرز میرجاوه پایگاهی به همت بنیاد کرامت رضوی دایر شده است، در این پایگاه زائران پاکستانی که برای زیارت حرم مطهر رضوی به ایران سفر می‌کنند توسط خادمیاران رضوی پذیرایی و اطعام می‌شوند.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود