توزیع روزانه 5000 بسته غذا در مناطق سیل زده گلستان

۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۳
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان هشت اولویت و رویکرد تخصصی آستان قدس رضوی در این استان را اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار آستان نیوز، سید حسین علوی با تشریح فعالیت های حمایتی از سیل زدگان به خبرنگار ما گفت: لجن کشی واحدهای مسکونی و تجاری، لایروبی واحدهای مسکونی و تجاری، تعمیر لوازم خانگی آسیب دیده، کمک به ساخت واحدهای مسکونی روستایی، اطعام دهی، توزیع مایحتاج ضروری، توزیع بسته های غذایی، ارائه خدمات سلامت، انجام فعالیت های فرهنگی با هدف کاهش آسیب های روحی و روانی بابهره گیری از خادمیاران متخصص و جهادی از جمله این اولویت هاست.
وی اظهار کرد: هدف آستان قدس رضوی فراهم کردن زیرساخت ها به منظورعادی شدن شرایط در مناطق سیل زده و برگشت ساکنان به واحدهای مسکونی است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان گفت: هم اینک روزانه 5هزار بسته غذای گرم در مناطق سیل زده توزیع می شود که این مهم تا 10 روز آینده ادامه خواهد داشت.
وی افزود: همچنین مردمی که از سیلاب خارج شده اند، زیر پوشش بسته های حمایتی و اقلام خشک خوراکی قرار دارند.
این مقام مسئول تاکید کرد: با بازگشت آرامش در شهرستان گنبد کار تخلیه لجن توسط خادمیاران رضوی آغاز شده و به دنبال آن تعمیر وسایل برقی شهروندان در دستور کار قرارگرفته است.
علوی تصریح کرد: در گنبد با کمک خادمیاران 50 راس گوسفند ذبح و بین سیل زدگان توزیع شده است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان از حرکت ارزنده بنیاد سلامت رضوی برای حضور در مناطق سیل زده تجلیل کرد و گفت: بنیاد سلامت آستان قدس رضوی با حضور 20 پزشک در تخصص های مختلف و خرید یک میلیارد ریال تجهیزات به یاری آسیب دیدگان از سیل اخیر در استان گلستان شتافت.
علوی تصریح کرد: خادمیاران رضوی همچنان در مناطق سیل زده حضور دارند و تا عادی شدن شرایط به خدمت می پردازند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود