مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر خبر داد،

خدمت‌‌رسانی 8 گروه جهادی به محرومان بوشهری در ایام نوروز 98

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۳
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر از خدمت‌رسانی 8 گروه جهادی به محرومان و نیازمندان در ایام نوروز 98 خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین یوسف جمالی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: در ایام نوروز 98، 8 گروه جهادی عمرانی و فرهنگی با حضور در مناطق محروم و دهستان‌های هدف آستان قدس رضوی در زمینه ساخت سرویس بهداشتی، بازسازی و تعمیر منازل مسکونی، برگزاری کلاس‌های آموزشی و مشاوره و... فعالیت می‌کنند.
وی اظهار کرد: در آستانه سال جدید، یک گروه از خادمیاران سلامت نیز با حضور در منطقه محروم «گنخک کورا» از توابع شهرستان دشتی موفق به ویزیت و درمان رایگان یک هزار و 350 بیمار محروم شدند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر به توزیع بسته‌های غذایی عیدانه اشاره و ابراز کرد: یک هزار و 137 سبد غذایی با کمک و مشارکت خیران جمع‌آوری و بین محرومین استان توزیع می‌شود. ارزش هر سبد غذایی بیش از 175 هزار و شامل 9 قلم کالای ضروری و مورد نیاز خانوار است.
وی اظهار کرد: در ایام نوروز خادمیاران رضوی برنامه‌های فرهنگی مختلفی را در قالب طرح «سفیران رضوان» در استان برگزار می‌کنند.
جمالی اظهار کرد: در راستای ترویج عفاف و حجاب، 500 بروشور با موضوعات حجاب چاپ شده و توسط خادمیاران رضوی بین مسافران نوروزی توزیع خواهد شد.
وی با بیان اینکه ماه بابرکت رجب و میلاد با سعادت حضرت علی(ع) و مراسم باشکوه اعتکاف با ایام نوروز مقارن شده است، اظهار کرد: به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی جشن باشکوهی در شب میلاد با سعادت مولای متقیان حضرت علی(ع) در مسجد امیرالمومنین(ع) بوشهر برگزار خواهد شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود