در ویژه برنامه طب المعصومین(ع) عنوان شد؛

مصرف غذای فست‌فودی باعث ناباروری می‌شود

۱۳۹۳/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۹
یک کارشناس طب اسلامی گفت: مصرف غذای فست‌فودی باعث ناباروری ونازایی می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، حجت الاسلام و‌المسلمین سید حسن ضیایی در ویژه برنامه طب المعصومین(ع) که با موضوع «ناباروری» در صحن جمهوری اسلامی حرم مطهر رضوی برگزار شد به بیان علت‌های ناباروری و درمان آن پرداخت.
وی با بیان اینکه افزودنی‌های شیمیایی، سوسیس و کالباس باعث عقیم شدن می‌شود، اظهار داشت: خانم‌هایی که کم خونی دارند هر روز یک قاشق غذا خوری مخلوطی از شیره انگور و شیره خرما با مغز گردو میل کنند.
این محقق و پژوهشگر طب اسلامی گفت: کاهوی طبیعی بدون کود شیمیایی و سم باعث آماده شدن رحم برای باروری می‌شود.
ضیایی به خانواده‌هایی که دوست دارند فرزندشان پسر باشد، توصیه کرد: خانم باردار باید هر روز یک انار رسیده ترش و یا یک قاشق غذا خوری رب انار طبیعی استفاده کند و پدر خانواده نیز خاگینه تخم مرغ (مخلوط تخم مرغ تازه) با یک قاشق روغن زیتون و پیاز میل کند.
وی بیان کرد: هر روز صبح مصرف یک قاشق چای خوری پودر ثعلب گیاهی طبیعی باعث تشکیل و تولید اسپرم در آقایان می‌شود.
این مدرس طب اسلامی در حوزه علمیه مخلوط پودر کندر خوراکی مرغوب با یک عدد زرده تخم مرغ و یک قاشق عسل آویشن را برای تشکیل اسپرم مناسب دانست.
ضیایی درباره درمان ضعف اسپرم گفت: درمان اسپرم صفر (اگر بیماری زمینه‌ای ندارد) یک قاشق مرباخوری پودر ثعلب (پیاز گل ارکیده ، قلوه ای و پنجه‌ای) در نیم کیلو روغن زیتون مخلوط شود و هر روز از این مخلوط یک قاشق مرباخوری خورده شود .
این کارشناس طب اسلامی ابراز داشت: در درمان واریکوسل از زالو درمانی استفاده می‌شود و پوشیدن شلوارک و شلوارهای تنگ این بیماری را تشدید می‌کند.
وی اظهار داشت: اگر زن هر روز یک عدد انار ترش بخورد خون و سایر مایعات بدنش قلیایی می‌شود و کروموزوم‌های پسرزا باقی میمانند لذا احتمال پسردار شدن در او بالا می رود.
این مدرس طب اسلامی در حوزه علمیه در پایان گفت: برنامه‌های انیمیشن که تولید کشورهای غربی است فرهنگ زیاده خواهی، تنبلی و پوچ‌گرایی را در بین نوجوانان و کودکان ترویج می‌دهد و ابر قدرت‌های پوشالی را بعنوان منجی بشریت معرفی می‌کند و خانواده‌ها باید مراقب فرزندان خود در این زمینه باشند.
یادآور می‌شود، ویژه برنامه «طب المعصومین(ع)» هر هفته شنبه‌ها بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید حسن ضیایی از کارشناس برجسته طب اسلامی در صحن جمهوری اسلامی برای عموم زائران برگزار می‌شود.

فیلم:
مجموعه سخنرانی های حجت الاسلام سید حسن ضیایی
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود