.

در حاشیه دومین کنگره بین‌المللی قلب ایران و اروپا صورت گرفت،

نمایش دستاوردهای نوین تجهیزاتی و دارویی در حوزه قلب در بیمارستان رضوی

نمایشگاهی از دستاوردهای نوین تجهیزاتی و دارویی در حوزه قلب در حاشیه دومین کنگره بین‌المللی قلب ایران و اروپا در بیمارستان فوق تخصصی رضوی در حال برگزاری است.

1397/9/15 پنجشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، مجموعه‌ای از ادوات و تجهیزات پزشکی و همچنین دارویی مرتبط با جراحی تهاجمی، نیمه‌تهاجمی و غیرتهاجمی قلب با حضور 26 شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه هم‌زمان با برگزاری دومین کنگره بین‌المللی قلب ایران و اروپا در بیمارستان فوق تخصصی رضوی در معرض دید عموم شرکت‌کنندگان کنگره قرار گرفته است.
آخرین دستاوردها در حوزه‌ تشخیص و درمان قلب و عروق و همچنین اسکن پیشرفته قلب در نمایشگاه جانبی دومین کنگره بین‌المللی قلب ایران و اروپا معرفی شده است.
علاوه بر ارائه محصولات و تجهیزات پزشکی در غرفه‌های این نمایشگاه، شیوه استفاده از این تجهیزات نیز به علاقه‌مندان آموزش داده می‌شود.
این نمایشگاه در هزار و 800 مترمربع و در 20 غرفه در فاز یک بیمارستان فوق تخصصی رضوی دایر شده است و تا 17 آذر 1397 پذیرای علاقه‌مندان به ویژه متخصصان و جراحان قلب و عروق است.
گفتنی است، دومین کنگره پزشکان قلب ایران و اروپا در دو زمینه بیماری‌های مادرزادی، ساختمانی و دریچه‌ای و همچنین بیماری‌های انسداد مزمن عروق از ۱۴ آذرماه در بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد آغاز شده و تا 17 آذرماه ادامه خواهد داشت.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.