.

مدیر مرکز امور بین‌الملل آستان قدس رضوی:

300 نفر از طلاب سراسر کشور در آزمون کتبی مبلغان معارف رضوی شرکت کردند

مدیر مرکز امور بین‌الملل آستان قدس رضوی گفت: 300 نفر از طلاب سراسر کشور در آزمون کتبی مبلغان معارف رضوی شرکت کردند.

1397/7/19 پنجشنبه

حجت‌الاسلام محمدعلی موحدی مدیر مرکز امور بین‌الملل آستان قدس رضوی بعدازظهر امروز در حاشیه برگزاری آزمون مرحله اول تربیت مبلغان معارف رضوی در محل دفتر تبلیغات اسلامی خراسان در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز اظهار کرد: امروز 300 نفر از طلاب سراسر کشور که حداقل دوره سطح 2 حوزه را گذرانده‌اند در آزمون کتبی مبلغان معارف رضوی در دو گروه رشته عربی و انگلیسی شرکت کردند.
وی با اشاره به اینکه 30 نفر از برگزیدگان دوره کتبی در دوره مصاحبه شرکت خواهند نمود، افزود: پس از مصاحبه دوره‌های ویژه‌ای برای منتخبان برگزار خواهد شد و فارغ‌التحصیلان این دوره می‌توانند به‌عنوان مبلغان رضوی در عرصه بین‌الملل و زائران غیر ایرانی خدمت کنند.
موحدی تصریح کرد: در نظر داریم افراد مستعد در گروه مبلغان رضوی را برای برگزاری‌ دوره‌های ویژه‌ای مانند دوره مهدویت به‌عنوان مبلغان ویژه مهدوی و رضوی در عرصه بین‌الملل جذب نماییم.
مدیر مرکز امور بین‌الملل آستان قدس رضوی عنوان کرد: خوشبختانه با استقبال خوبی از سوی طلاب سراسر کشور و برخی فضلای حوزه علمیه در این آزمون شاهد هستیم و امیدواریم با برگزاری دوره‌های ویژه گام مهمی در عرصه تبلیغ بین‌الملل سبک زندگی و معارف رضوی برداشته باشیم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.