.

رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی:

تعامل پژوهشگران می تواند باعث کاهش موازی‌کاری و هم افزایی شود

رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: دیدار بخش‌های مختلف پژوهشی در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری و تعامل پژوهشگران می‌تواند باعث کاهش موازی کاری و هم‌افزایی شود.

1397/9/15 پنجشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، حجت‌الاسلام سید حسن وحدتی شبیری رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری اظهار کرد: دستاوردهای خوبی را مجموعه‌های علمی آستان قدس رضوی در معرض نمایش قرار داده‌اند اما تا رسیدن به وضعیت مطلوب فاصله زیادی داریم.
وی ادامه داد: ظرفیت بالایی را در آستان قدس رضوی در اختیار داریم و باید با استفاده از این ظرفیت به جایگاه مطلوب دست یابیم. نزدیکی بخش‌های علمی با حرم رضوی باعث شده است که اندیشمندان جهان اسلام در مشهد تردد داشته باشند.
وحدتی شبیری ادامه داد: بسیاری از مخترعان می‌خواهند اختراعات و هر آنچه از آن عاید می‌شود را نذر امام رضا(ع) کنند و چنین ظرفیتی را شاهد هستیم.
وی با تاکید بر اینکه پژوهشگران با حضور در این نمایشگاه با کارهایی که انجام‌شده آشنا می‌شوند و از انجام کارهای موازی پرهیز می‌کنند، خاطرنشان کرد: دیدار بخش‌های مختلف پژوهشی در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری و تعامل پژوهشگران می‌تواند باعث کاهش موازی کاری و هم‌افزایی شود.
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: این امکان وجود دارد در این نمایشگاه همکارانی را پیدا کنیم تا در پروژه‌های بزرگ پژوهشی از ظرفیت علمی و تجربی آنها استفاده کنیم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.