.

معاون پژوهشی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره):

الگوسازی و کادرسازی راهبردهای نوین و کار آمد در حوزه فرهنگ هستند

معاون پژوهشی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: کار کردن روی الگوی فرهنگی، کادر سازی برای انجام کارهای فرهنگی و برنامه ریزی‌های استراتژیک، راهبردهایی نوین و کار آمد در حوزه فرهنگ هستند.

1397/9/15 پنجشنبه

حجت‌الاسلام محمدناصر سقای بی‌ریا معاون پژوهشی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) ظهر امروز در حاشیه دیدار با مسئولان سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، اظهار کرد: طبق گزارشات ارائه‌شده از سوی رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی احساس می‌شود در فعالیت‌های متنوع فرهنگی آستان قدس رضوی تجمیعی ایجادشده است که اتفاق خوبی است.
وی افزود: زمانی که فعالیت‌ها تجمیع شود و از یک مدیریت واحد برنامه‌ریزی صورت پذیرد هم افزایی حاصل می‌شود و برنامه‌ها با انسجام بیشتری انجام می‌شود. کار کردن روی الگوی فرهنگی، کادرسازی برای انجام کارهای فرهنگی و برنامه ریزی‌های استراتژی برای اجرای کار، راهبردهای نوین و کارآمد در حوزه فرهنگ هستند.
سقای بی‌ریا ادامه داد: در این دیدار برای توسعه فعالیت‌های فرهنگی در حوزه بین‌المللی پیشنهاد داده شد بخشی به‌صورت آنلاین خدمات فرهنگی را برای زائران امام رضا (ع) مهیا کنند و موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره) آماده همکاری در این حوزه را دارد.
وی خاطرنشان کرد: تفاهم نامه‌ای را موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره) با آستان قدس رضوی منعقده کرده که بخشی از آنها انجام فعالیت‌های فرهنگی است. سعی داریم تا با شناسایی ظرفیت‌ها اقدامات مشترکی را با هدف هم‌افزایی شکل دهیم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.