.

فعال رسانه‌ای کشور پاکستان:

فعالیت‌های رسانه‌ای آستان قدس رضوی تحسین‌برانگیز است

سردبیر روزنامه «نیشن» پاکستان گفت: فعالیت‌های رسانه‌ای آستان قدس رضوی تحسین برانگیز است.

1396/11/24 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، شفقت علی در حاشیه بازدید از موزه مرکزی آستان قدس رضوی گفت: برای نخستین بار است که توفیق زیارت حریم قدسی رضوی را پیدا کرده‌ام و به راستی که عظمت و شکوه این مکان مقدس و نورانی من را تحت تاثیر قرار داده است.
وی با اشاره به آثار نفیس و ارزشمندی که در موزه حرم مطهر رضوی وجود دارد، اظهار کرد: به نظر من همه زائران به ویژه زائران اردو زبان باید از این موزه بازدید کنند، تا از نزدیک با این آثار و نفایس آشنا شوند.
این فعال رسانه‌ای افزود: یکی از زیباترین بخش‌هایی که در این موزه بازدید کردم، سالن هدایای رهبر ایران بود و به عنوان یک زائر و یک بازدیدکننده به همه زائران هموطنم بازدید از این بخش را توصیه خواهم کرد.
خبرنگار روزنامه «نوای وقت» پاکستان با اشاره به فعالیت‌های رسانه‌ای آستان مقدس رضوی، ابراز کرد: به عنوان یک فعال رسانه‌ای جایی را سراغ ندارم که در یک مرکز غیر دولتی فعالیت‌های رسانه‌ای و روابط عمومی به این عظمت انجام شود و اخبار آن به چندین زبان زنده دنیا برای اقصی نقاط جهان مخابره شود.
وی عنوان کرد: به نظر من باید شرایطی ایجاد شود که همه فعالان رسانه‎‌ای کشور پاکستان از فعالیت‌ها و اقدامات آستان قدس رضوی در حوزه رسانه بازدید کنند، چرا که این اقدام باعث تبادل اطلاعات و استفاده از تجربیات آنان خواهد شد.
شفقت علی افزود: همه ساله تعداد زیادی از زائران پاکستانی در قالب کاروان‌های زیارتی به حرم مطهر رضوی مشرف می‌شوند و بسیاری از اخبار این آستان مقدس توسط روزنامه‌ها و مطبوعات مختلف پاکستان انعکاس داده می‌شود که این امر نشان‌دهنده اهمیت این اخبار برای مسلمانان کشور پاکستان است.
گفتنی است: شفقت علی یکی از فعال‌ترین افراد در حوزه رسانه کشور پاکستان و سردبیر روزنامه نیشن پرتیراژترین روزنامه‌های کشور پاکستان است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.