.

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی؛

جلسه هم‌اندیشی ائمه جماعات حرم مطهر رضوی برگزار شد

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی آخرین جلسه هم‌اندیشی ائمه جماعات حرم مطهر رضوی در سال 96 به منظور برگزاری هرچه باشکوه‌تر نمازهای یومیه در سال 97 و عید نوروز برگزار شد.

1396/12/22 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، در ابتدای این نشست پس از قرائت قرآن حجت الاسلام والمسلمین سیدجلال حسینی؛ معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: این نشست‎ها و هم اندیشی‎ها به منظور برگزاری هر چه باشکوه‎تر مراسم نماز در اماکن متبرکه رضوی به صورت فصلی در طول سال برگزار می‎شود.
وی تصریح کرد: در این جلسات هم‎اندیشی ائمه جماعات حرم مطهر رضوی گرد هم می‎آیند و در رابطه با مسائل مربوط به نماز جماعت در حرم مطهر به تبادل نظر می‎پردازند و حاصل این بحث و گفت‌وگوها انجام هر چه باشکوه‎تر این فریضه الهی است.
حسینی در ادامه افزود: نظرات ائمه جماعت حرم مطهر رضوی در این نشست‎ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت امکان آن‌ها را اجرایی خواهیم کرد.
وی اظهار کرد: تولیت آستان قدس رضوی در دو سال اخیر توسعه مفهوم خدمت، خادم و مخدوم را یکی از سرلوحه‎های کار این مجموعه قرار داده‎اند و در این راستا افراد زیادی با مقاطع تحصیلی و شغل‎های متفاوت عضو این سامانه شده و به عموم مردم خدمت می‎کنند.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه ارائه خدمات به زائران در دو سال اخیر بیشتر شده است، لذا زائران نیز در موضوع وقف و نذر بیشتر ورود پیدا کرده‎اند، اکنون به درخواست مردم هفت دفتر مشاوره وقف در حرم رضوی راه اندازی شده است تا به مشاوره و راهنمایی واقفان و ناذران بپردازد.
یادآور می‎شود؛ در این مراسم که بیش از 50 نفر از ائمه جماعات حرم مطهر رضوی حضور داشتند، حجت الاسلام آخوندی؛ رئیس اداره تبلیغات حرم مطهر رضوی و مهدی لسانی؛ مدیریت پژوهش معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی به ارائه گزارش پرداختند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.