.

به مناسبت هفته معلم برگزار می‌شود

مسابقه کتابخوانی ویژه فرهنگیان بنیاد فرهنگی رضوی با محوریت کتاب «انسان 250 ساله»

به مناسبت هفته معلم، معاونت پرورشی بنیاد فرهنگی رضوی با محوریت پژوهش‌سرای امام رضا(ع) مسابقه کتابخوانی «انسان 250 ساله» را برگزار می‌کند.

1396/2/9 شنبه

به گزارش آستان نیوز، مدیر پژوهش‌سرای امام رضا(ع) در این رابطه گفت: این مسابقه فرهنگی که به‌ منظور ارتقای سطح علمی و دینی، ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و آشنایی با زندگی سیاسی - مبارزاتی ائمه معصومین(ع) ویژه همکاران بنیاد فرهنگی رضوی برگزار می‌شود از12 اردیبهشت آغاز شده و تا پایان هفته معلم ادامه خواهد داشت.
مهدی صباغ‌مقدم افزود: فصل‌های امام محمد باقر(ع)، اواخر حکومت بنی‌امیه و امامت امام صادق(ع)، امام صادق(ع)، امام کاظم(ع)، امام جواد(ع) - امام هادی(ع) - امام حسن عسگری(ع) و غایت حرکت انسان 250 ساله، از جمله فصولی هستند که سوالات مسابقه از آن مطرح خواهد شد.
وی با بیان اینکه به 5 نفر از همکاران با بالاترین امتیاز، جوایز ارزشمندی اهدا می‌شود، اعلام کرد: این آزمون دارای 20 سوال است که علاقه‌مندان فرصت دارند در بازه زمانی 25 دقیقه‌ای به سوالات پاسخ دهند.
صباغ‌مقدم یادآور شد: برای شرکت در این رویداد فرهنگی، مخاطبان می‌توانند با مراجعه به سایت پژوهش‌سرای امام رضا(ع) به آدرس pajohesh.bonyadfarhangi.aqr.ir به سوالات پاسخ دهند.
صباغ‌مقدم اضافه کرد: در این آزمون امکان انجام تصحیح خطا و یا آزمون مجدد وجود ندارد و نمره منفی نیز لحاظ خواهد شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.