صفحه اصلي
left 6
آرشیو اخبار فرهنگی
اخبار برگزيده
پربازدیدها
تبلیغات 2
جستجو
گزارش روز
گفتگو
لینکهای مجتمع
متون عمومی
منو
ورود

رئیس اداره ارتباطات و همکاری‌های بین‌المللی آستان قدس رضوی:

آستان قدس رضوی ظرفیت عظیمی در عرصه‌های گوناگون دارد

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد مهدی سیبویه گفت: آستان قدس رضوی ظرفیت‌های بالایی را به ویژه بعد از گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی کسب کرده است.

 1396/12/24 پنجشنبه
  
2018-03-15T14:11:19+03:30

به گزارش آستان‌نیوز، رئیس اداره ارتباطات و همکاری‌های بین‌المللی آستان قدس رضوی طی دیداری که با شیخ عدی؛ قائم مقام تولیت آستان مقدس کاظمین داشت، گفت: در این ملاقات پیرامون همکاری فرهنگی، اقتصادی، مهندسی و عمرانی آستان قدس رضوی سخن گفته شد.
وی به ظرفیت‌های بسیار عظیم و ارزشمند آستان مقدس امام رضا(ع) اشاره و بیان کرد: آستان مقدس امام هشتم(ع) بعد از گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی در تمام زمینه‌ها ظرفیت‌های بالایی را از ناحیه برون و درون مرزی کسب کرده و می‌تواند این ظرفیت‌ها را به دیگر آستان‌های مقدس منتقل کند.
وی عنوان کرد: در سفرهای اخیر گروهی 30 نفره از آستان مقدس عتبات عراق وارد جمهوری اسلامی ایران شدند و ظرفیت‌های خوب آستان قدس رضوی را از نزدیک دیدند و خادمان رضوی نیز با سفر به عتبات عالیات عراق از ظرفیت‌های موجود در آستان‌های مقدس کشور عراق دیدن خواهند کرد.
رئیس اداره ارتباطات و همکاری‌های بین‌المللی آستان قدس رضوی افزود: در نتیجه با همفکری و همکاری آستان مقدس کاظمین بنا شد که به همین زودی‌ها کارشناسان و مهندسان ایرانی و مرتبط با آستان قدس رضوی سفری به کشور عراق و شهر کاظمین داشته باشند و از نزدیک در زمینه تخصصی‌های لازم آستان قدس کاظمین، مطالب خودشان را ارائه بدهند.
وی ادامه داد: متقابلا بنا شده است مهندسانی از عراق به ایران بیایند و تجربیات خود را در اختیار آستان قدس رضوی قرار دهند و ان‌شاالله از سال 97 این همکاری‌ها و همفکری‌ها به مرحله عمل خواهد رسید.
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر