.

مدیر امور رفاه زائران آستان قدس رضوی خبر داد؛

توزیع بیش از 50000 غذای گرم در دهه کرامت

مدیر امور رفاه زائرین آستان قدس رضوی گفت: در ایام دهه مبارک کرامت رضوی در وعده ناهار بیش از 50 هزار پرس غذای گرم در بین زائران توزیع خواهد شد.

1395/5/18 دوشنبه

به گزارش ستاد خبری جشن های دهه کرامت آستان قدس رضوی، مهندس حمید حبیبی پور در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و پیرو دستور تولیت معزز آستان قدس رضوی مبنی بر تسهیل حضور زائران در حرم مطهر رضوی و نگاه ویژه به قشر مستضعف زائرین، در دهه کرامت رضوی که خیل عظیمی از زائران به حرم مطهر رضوی مشرف می شوند روزانه 5 هزار پرس غذای گرم در وعده ناهار بین زائران توزیع می شود.
وی در ادامه تصریح کرد: مراحل تهیه، آماده سازی و طبخ غذای گرم همگی با مشارکت خادمان امام رضا(ع) و با نظارت آستان قدس رضوی انجام شده و در ایستگاه صلواتی واقع در ورودی باب الجواد(ع) حرم مطهر رضوی همه روزه در دهه کرامت توزیع می گردد.
مدیر امور رفاه زائرین آستان قدس رضوی همچنین تاکید کرد: در راستای همین نگاه و در ادامه توزیع غذا در سحرگاه های ماه مبارک رمضان، در این ایام نیز توزیع 15 هزار پرس غذا در وعده شام در دستور کار این مدیریت قرار دارد.
وی تصریح کرد: آماده سازی و طبخ غذا توسط خادمان و خدمتگزاران انجام شده و در مناطق کم برخوردار و محروم حاشیه شهر توزیع می شود.
حبیبی پور در ادامه گفت: به منظور ایجاد شور و نشاط معنوی در سطح شهر 8 ایستگاه صلواتی احداث شده است که از زائران و مجاوران با کیک و شربت پذیرایی خواهند کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی
برپایی ایستگاه صلواتی «فرستادگان رضا(ع)» جنب مسجد صدیقی‌ها
1500 وعده غذای گرم بین نیازمندان شهرستان سرخس توزیع شد
لقمه حرام انسان را از مسیر حق منحرف می کند
6 هزار غذای متبرک میان زائران حرم مطهر رضوی توزیع شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.